Private banking dla zamożnego klienta

Private banking dla zamożnego klienta
Możliwość komentowania Private banking dla zamożnego klienta została wyłączona, 22/10/2012, przez␣, w␣finanse, kredyty

Klientów zamożnych banki traktują w sposób indywidualny. Osoby mające ponadprzeciętnie wysokie dochody, posiadające na koncie odpowiednie kwoty (zazwyczaj minimum 500 tys. zł) mogą liczyć na preferencyjne traktowanie. W praktyce oznacza to możliwość negocjowania oprocentowania kredytów i lokat, a także otrzymywanie specjalnych kart kredytowych z najbardziej interesującymi pakietami ubezpieczeń.

Jak tłumaczy Marta Pawlikowska z firmy Conse Doradcy Finansowi: – Oprócz negocjacji marży kredytowej czy prowizji w większości banków taki klient może liczyć na analizę wniosku poza kolejnością. Dzięki temu decyzję kredytową może uzyskać nawet w ciągu 24 godzin. Doradca kredytowy gromadzi za klienta wszystkie dokumenty, które nie wymagają obecności czy podpisu inwestora.

Na niższe marże kredytowe mogą liczyć nie tylko znane osobistości, które mają wysokie dochody, ale także przedstawiciele takich zawodów jak lekarz, farmaceuta czy architekt.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by sxc.hu (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.