Prezydent na otwarciu dworca w Poznaniu

Prezydent na otwarciu dworca w Poznaniu
Możliwość komentowania Prezydent na otwarciu dworca w Poznaniu została wyłączona, 29/05/2012, przez␣, w␣inwestycje, miasta, PKP, Poznań, regiony, wielkopolskie

W Poznaniu otwarto dziś Dworzec Główny. Inwestycja jest warta 120 mln zł. W uroczystości wziął udział prezydent Bronisław Komorowski.

PKP informuje, że jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w Polsce. Budynek ma trzy kondygnacje. W środku znajdują się kasy biletowe, punkt informacyjny i toalety. Są też wszelkie udogodnienia dla podróżnych – przechowalnia bagaży, pasaż handlowy i biura służb mundurowych. Będzie można także skorzystać z informacji o rozkładzie jazdy w języku polskim i angielskim oraz bankomatów. Dworzec stanie się  częścią węzła komunikacyjnego, którego budowa zostanie zakończona w 2013 roku.

Źródło: PAP

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.