Powstanie największa Hala Buddów

Możliwość komentowania Powstanie największa Hala Buddów została wyłączona, 23/05/2013, przez␣, w␣inwestycje, lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

hala buddówW Warszawie powstanie największy w Polsce Buddyjski Ośrodek Medytacyjny. Będzie się znajdował w hali, która znajduje się obok aktualnej siedziby buddystów – Stupa House przy ul. Ożarowskiej w Warszawie.

Inwestor tak opisuje przyszłą inwestycję: „W związku z dostosowaniem obiektu do planowanej funkcji w projekcie założono nadbudowę istniejącego budynku hali o jedną kondygnację. Elementy stanowiące nową tkankę cechować będzie nowoczesna forma, prosty, techniczny wyraz architektoniczny i współczesne rozwiązania materiałowe. Pozwoli to wyraźnie podkreślić podział pomiędzy istniejącymi, poddanymi renowacji elementami i nowo projektowanymi bądź przebudowywanymi częściami budynku”.

Inwestycja pochłonie 5 mln zł. Budynek zaprojektuje Grupa 5 Architekci.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by inwestor

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.