W poszukiwaniu nowego adresu

W poszukiwaniu nowego adresu
Możliwość komentowania W poszukiwaniu nowego adresu została wyłączona, 16/03/2018, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, inwestycje, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Jeśli marzysz o własnym M lub poszukujesz większej życiowej przestrzeni, to wiosenna aura z pewnością sprzyja rozglądaniu się za wymarzonym lokalem. Tym bardziej, że w najbliższy weekend 17-18 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się Targi Mieszkań i Domów.

 

Targi Mieszkań i Domów to cykliczne wydarzenie, które zawsze przyciąga rzesze osób zainteresowanych inwestycjami realizowanymi przez deweloperów w Poznaniu i okolicy. Warto odwiedzić Halę nr 3 MTP, bo swój udział zapowiedziało 140 wystawców.

Co nas czeka na targach?

Targi mieszkaniowe to przed wszystkim wydarzenie, w trakcie którego w jednym miejscu i czasie można porównać kilka inwestycji i uzyskać wszelkie niezbędne informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie konkretnej nieruchomości. W tym sezonie pośród deweloperów i inwestycji prezentowanych na targach znajdą się między innymi: BPI Real Estate Poland z inwestycją Vilda Park, Monday Development z Osiedlem Kosmonautów, UWI Inwestycje, Nickel Development, Budnex czy Skaland. Nowością na targach będzie strefa polskiego designu, gdzie swoje produkty zaprezentują m.in. Pola Augustynowicz i Diego Totti. To jednak nie wszystko. Oprócz deweloperów na targach obecni będą również przedstawiciele banków, instytucji finansowych, pośredników nieruchomości i doradców kredytowych. Dodatkowo dla zwiedzających przygotowana zostanie strefa seminariów, gdzie porad będą udzielać eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. W ramach imprezy wystawienniczej organizator przewidział również dodatkowe atrakcje. Podczas targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać unikatowe nagrody, a na najmłodszych targowych gości czekać będzie  plac zabaw z kącikiem plastycznym i zawodami sprawnościowymi.

Co przygotowali deweloperzy?

Targowi goście przybywają na MTP by zapoznać się z nowościami i premierowymi inwestycjami. Taką premierę będzie miała najnowsza inwestycja Monday Development – Już niebawem na poznańskich Winogradach u zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej ruszy budowa naszego najnowszego projektu. Osiedle Nowych Kosmonautów składać się będzie z trzech budynków, w których znajdą się łącznie 344 mieszkania. W ofercie są lokale o powierzchni od 28 do 103 mkw.  – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development – Zainteresowanych tą lokalizacją jak i Zielonym Sołaczem zapraszamy na nasze stoisko. Dla targowych gości przygotowaliśmy specjalny konkurs z można by rzec „kosmiczną” nagrodą główną – dodaje. Warto dodać, że inwestycja będąca już w realizacji – Zielony Sołacz Tarasy – cieszy się sporym powodzeniem. W trzech kameralnych budynkach 40 proc. mieszkań zostało już sprzedanych.

Targi Mieszkań i Domów nie mogłyby się odbyć bez targowych promocji. Taką ofertę przygotowała również gorzowska firma Budnex – Zainteresowani mieszkaniami w drugim etapie Starołęckiej Doliny mogą liczyć na specjalny rabat sięgający nawet 15 tys. zł. Promocją objęte są wszystkie lokale, choć oferta specjalna dotyczy tylko pierwszych dziesięciu osób, które zdecydują się na zakup mieszkania w tym etapie inwestycji. – mówi Damian Mirek z firmy Budnex – Dodatkowo na targach będziemy prezentować ostatnie dostępne lokale w zrealizowanym już pierwszym etapie Starołęckiej Doliny. Tu pozostało już tylko 12 wolnych mieszkań – dodaje. Starołęcka Dolina to zespół budynków wielorodzinnych, który powstaje przy ul. Śliskiej w Poznaniu.  Docelowo w tym miejscu deweloper zamierza wybudować blisko 350 mieszkań. Kolejny z budynków zostanie oddany do użytku pod koniec 2019 roku.

W promocyjnej ofercie również można kupić nieruchomość od firmy Skaland. – Zainteresowani własnym domem pod Poznaniem, mogą skorzystać z naszej ofert rabatowej na segment zlokalizowany na osiedlu Nowe Koninko I. Zyskać można nawet 20 tys. zł, zamieszkując w domu o pow. 97 mkw. – mówi Olga Pietrzak z firmy Skaland. Dodatkowo na targach deweloper zaprezentuje mieszkania w inwestycjach Świerkowa Polana III w Robakowie, Nowe Koninko II oraz premierowo os. Nowina.

 

Hala targowa dostępna będzie dla odwiedzających w sobotę i niedzielę od godz. 10 do 17. Wydarzenie jest biletowane, ale organizator przewidział specjalny bilet rodzinny w cenie 20 zł. Więcej szczegółów na temat wystawców i promocji znaleźć można na stronie organizatora.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych