ASSG zrealizuje inwestycję w Radomiu

ASSG zrealizuje inwestycję w Radomiu
Możliwość komentowania ASSG zrealizuje inwestycję w Radomiu została wyłączona, 06/06/2014, przez␣, w␣Headline, komercyjne, mazowieckie, miasta, regiony

Active Sales Support Group otworzy biuro w Radomiu. Będzie to kolejna siedziba firmy w Polsce, pozostałe znajdują się w Warszawie i Kielcach. Spółka wybrała Radom ze względu na bliskość do Warszawy, potencjał ludzki oraz przyjazny stosunek władz miasta do przedsiębiorców. Jeszcze w tym roku firma zatrudni 100 osób. Docelowo stanowisk będzie 300.

Z rosnącego zainteresowania Radomiem cieszy się prezydent miasta Andrzej Kosztowniak: – Otwarcie biura ASSG to szansa dla wielu młodych ludzi na uzyskanie pracy w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki – branży nowoczesnych usług dla biznesu. Dla pracodawców zaś jest to okazja do zrównoważenia kosztów prowadzenia działalności z dostępem do wykształconych absolwentów radomskich szkół wyższych.

Sprawdź ceny wynajmu lokali komercyjnych w Radomiu

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by Voytek S (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.