Ponad 400 gotowych lokali od Dekpol Deweloper

Ponad 400 gotowych lokali od Dekpol Deweloper
Możliwość komentowania Ponad 400 gotowych lokali od Dekpol Deweloper została wyłączona, 19/12/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Dekpol Deweloper uzyskał pozwolenie na użytkowanie trzech gdańskich inwestycji: Osiedla Pastelowego (etap II a), Neo Jasień (etap I) oraz apartamentowca Baltic Porto. W ramach wszystkich trzech projektów do użytku oddanych zostało w sumie 401 lokali. 

Pierwszą z oddanych do użytkowania inwestycji jest Osiedle Pastelowe, zlokalizowane w gdańskich Łostowicach przy ul. Pastelowej. Etap II a obejmował realizację 3 budynków mieszczących łącznie 225 lokali o powierzchniach liczących od 36 do 62 m2. Do mieszkań przynależy dodatkowa przestrzeń w postaci przydomowych ogródków oraz balkonów. Osiedle zostało zaprojektowane z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań, pozwalających na redukcję kosztów eksploatacji mieszkań, m.in. poprzez zamontowane na dachach panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżają zużycie energii w częściach wspólnych. W każdym budynku wykorzystano również oszczędne oświetlenie LED. 

Kolejna z inwestycji, która otrzymała pozwolenie na użytkowanie to Neo Jasień. Złożony z dwóch budynków kompleks liczy w sumie 104 funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 34 do 71 m2. Utworzone przy ul. Potęgowskiej osiedle zapewnia doskonałe warunki do zbalansowanego życia – w otoczeniu przyrody, a jednocześnie w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Warto podkreślić, że jest to proekologiczny projekt, m.in. dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak instalacja fotowoltaiczna czy energooszczędne oświetlenie typu LED. 

Neo Jasień w Gdańsku – wizualizacja 

Wisienką na torcie wśród przekazanych do użytkowania projektów od Dekpol Deweloper jest Baltic Porto. Budynek położony jest na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i zaledwie 1 kilometr od plaży. Obiekt składa się z 72 apartamentów o metrażach od 28 do 45 m2. Do każdego przynależy duży balkon lub przestronny ogródek. Co istotne, dla zwiększenia komfortu w budynku powstało wiele wyjątkowych udogodnień, m.in. recepcja oraz dwie sauny przeznaczone do dyspozycji właścicieli i gości. 

Baltic Porto na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku – wizualizacja 

W sumie w ramach wszystkich trzech projektów powstało ponad 400 lokali. Aktualnie trwa proces przekazywania kluczy do lokali ich nowym właścicielom. Część z nich nadal jest dostępna w ofercie sprzedaży, także w promocyjnych cenach. Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/.

Omnie Katarzyna Maciak