Pomnik zdominuje przestrzeń

Pomnik zdominuje przestrzeń
Możliwość komentowania Pomnik zdominuje przestrzeń została wyłączona, 15/04/2011, przez␣, w␣bez kategorii, pomnik, Warszawa

W poznańskim Radiu Mercury Generalny Konserwator Zabytków Piotr Żuchowski wyraził opinię o proponowanym projekcie Pomnika Światła.

– To może zdominować przestrzeń przed prezydenckim pałacem. Przestrzeń zamkniętą już w sensie konserwatorskim i historycznym – powiedział Radiu Merkury Poznań Generalny Konserwator Zabytków Piotr Żuchowski.

– Dla dobra tej przestrzeni nie powinno być żadnej zgody na umieszczanie jakichkolwiek nowych elementów. Również niepozornie i delikatnie brzmiącego pomysłu na Pomnik Światła, bo w swym wyrazie zdominuje tą przestrzeń – dodał.

Więcej opinii na stronie www.polskieradio.pl

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.