Szybko.pl i WebSynergia razem!

Szybko.pl i WebSynergia razem!
Możliwość komentowania Szybko.pl i WebSynergia razem! została wyłączona, 06/09/2016, przez␣, w␣Białystok, Facebook, Gdańsk, Gdynia, Headline, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, marketing nieruchomości, miasta, nieruchomości, Olsztyn, Poznań, Sopot, Szczecin, Toruń, Tychy, Warszawa, Wrocław

Szybko.pl i WebSynergia, firmy działające w tej samej branży, łączą się oferując jeszcze szersze usługi w zakresie marketingu  i rozwiązań IT dla rynku nieruchomości. “Połączenie spółek pozwoli na stworzenie i wykorzystanie marketingowej i technologicznej przewagi nad konkurencją w branży nieruchomości” – mówi  Marcin Strzałkowski, nowy dyrektor sprzedaży Szybko.pl.

Zespół Websynergia tworzył aplikacje webowe z użyciem ruby on rails, które budował od  prototypu, przez projekt, wdrożenie, aż do momentu utrzymania, wsparcia i rozwoju w czasie. Specjalizował się również w obsłudze firm deweloperskich, w zakresie marketingu internetowego i dedykowanych rozwiązań it.

Natomiast platforma Szybko.pl dotychczas funkcjonowała przede wszystkim jako grupa kilkudziesięciu serwisów ogłoszeniowych, umożliwiających zamieszczanie w Internecie różnego rodzaju ofert.  Serwisy grupy to ponad 20 milionów stron zindeksowanych przez google.com – każda z nich z niepowtarzalnymi informacjami, perfekcyjnie opisującymi konkretne nieruchomości. Ilość i jakość rejestrowanych stron sprawiają, że Szybko.pl znajduje się w pierwszej piątce serwisów wyświetlanych w wynikach wyszukiwania, często zajmując pierwszą pozycję. Miesięcznie ogłoszenie promowane w Platformie Szybko.pl może dotrzeć do 2 milionów użytkowników. W ramach usług serwisu Szybko.pl firmy i agencje nieruchomości mają dostęp do oprogramowania szybkoPlus.pl, które umożliwia zarządzanie pracą agencji i ofertami biura nieruchomości.

Po fuzji nowy podmiot będzie działać pod marką Szybko.pl Sp. z o.o.. Dzięki połączeniu firm zwiększa się zasięg serwisów platformy ogłoszeniowej. W portfolio Szybko.pl pojawiają się takie nazwy jak: ofertymieszkan.pl, rodzinanaswoim.pl, mieszkaniedlamlodych.pl.

Nowa strategia zakłada koncentrację działań na dostarczaniu, podmiotom z rynku nieruchomości, rozwiązań IT najwyższej jakości oraz wspieraniu ich w działaniach marketingowych. “Nasze bogate, wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu portali ogłoszeniowych, ale również ze współpracy z setkami małych i dużych graczy z rynku nieruchomości, pozwalają na szybkie i efektywne przygotowanie i realizację internetowych kampanii marketingowych czy też tradycyjnych materiałów reklamowych,” – mówi Marcin Strzałkowski. “Duży nacisk położymy na promocję i popularyzację naszych unikalnych rozwiązań: systemu wycen nieruchomości AVM Szybko.pl, oprogramowania dla biur nieruchomości i deweloperów”- dodaje.

W najbliższych tygodniach w trakcie targów nieruchomości w Warszawie, Katowicach, Gdyni i Wrocławiu firma organizuje Salon Szybko.pl, gdzie na spotkaniach z klientami biznesowymi będzie przedstawiać zakres zmian i prezentować nowe możliwości.

Więcej informacji:

Marta Kosińska, Szybko.pl mail: [email protected] tel. 600 242 245

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.