Polacy kupują z RnS

Polacy kupują z RnS
Możliwość komentowania Polacy kupują z RnS została wyłączona, 08/06/2011, przez␣, w␣Białystok, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław

Zainteresowanie kupujących, przede wszystkim ofertą spełniającą kryteria programu, widoczne jest w zmianie struktury cenowej podaży w stosunku do kwietnia 2011 roku. W największych aglomeracjach zniknęła z rynku duża część mieszkań, na które można było uzyskać kredyty z dopłatą. W Warszawie wielkość przedziału cenowego od 7 do 8 tys. za metr kwadratowy skurczyła się o 13 punktów procentowych. W Poznaniu oferta w cenie do 6 tys. jest o 5,5 punktów procentowych mniejsza.

Nadal jednak stosunkowo łatwo, w każdym z dużych polskich miast, znaleźć nieruchomość mieszczącą się w limitach cenowych programu.

Źródło: Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.