Podsumowanie targów białołęckich

Podsumowanie targów białołęckich
Możliwość komentowania Podsumowanie targów białołęckich została wyłączona, 30/10/2013, przez␣, w␣Białołęka, lokalne, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Warszawa

W dniach 26 i 27 Szybko.pl wzięło udział w pierwszej edycji Białołęckich Targów Nieruchomości DOM CZY MIESZKANIE. Targi łącznie odwiedziło ponad 1 600 osób. EXPO PROPERTY po raz pierwszy organizowało na Białołęce niebanalne „property show” – będące jedyną i największą imprezą w dzielnicy i mające ambicje organizować kolejne targetowane targi nieruchomości w Warszawie. Targi i wystawcy pokazują „na żywo” ofertę deweloperów z Białołęki i bliskich okolic – Targówka, Ząbek, Marek, Pragi Północ a nawet Nowego Dworu Mazowieckiego. Na targach pojawili się licznie deweloperzy a wraz z nimi: banki, media branżowe, pośrednicy kredytowi, pośrednicy nieruchomości, producenci wyposażenia wnętrz, architekci – w tym i home staging. Jest to jedyne takie miejsce w Warszawie, gdzie Zwiedzający może spotkać, poznać i wybrać 80% całej oferty z tego regionu. Główną atrakcją targów była Białołęcka Ulga Mieszkaniowa, na którą zarejestrowało się 135 jednostek kupujących – co oznacza, że tyle osób w przeciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia targów chce kupić dom lub mieszkanie i skorzystać ze zwrotu kosztów aktu notarialnego. Nasz rekordzista podpisał 5 umów podczas samych targów, „a to dopiero początek” – dodaje Katarzyna Golczyk – pracownik firmy Murapol S.A. W trakcie imprezy odbyły się także porady i prezentacje ekspertów, powstało pierwsze w Polsce Centrum Informacji Mieszkanie Dla Młodych i odwiedziło je ponad połowa zwiedzających. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również Bezpłatne Porady Architekta. Na widzów czekały inne fantastyczne i chętnie uczęszczane stoiska jak: Bezpłatna Tablica Ogłoszeń z ofertą osób prywatnych czy Kącik Malucha przeznaczony dla najmłodszych! Dodatkową atrakcją dla zwiedzających była wystawa pt. „Waszmość Fredry” gdzie fundacja Moniki Gawrylak „Być Więcej” zaprezentowała karykatury o tematyce fredrowskiej.

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.