Ostatni etap osiedla Bacciarellego 54 już w budowie

Ostatni etap osiedla Bacciarellego 54 już w budowie
Możliwość komentowania Ostatni etap osiedla Bacciarellego 54 już w budowie została wyłączona, 24/01/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Deweloper Trei Real Estate Poland rozpoczął czwartą fazę budowy inwestycji Osiedle Bacciarellego 54 na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu, której sprzedaż rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku. W ramach ostatniego etapu projektu deweloper planuje sześć obiektów – budynków mieszkalnych i willi miejskich, które dostarczą 98 mieszkań.
Czwarta faza inwestycji oferuje lokale jedno- oraz dwupoziomowe z antresolami o metrażach od 29 do 116 mkw. To zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-,3- i 4-pokojowe. Ostatni etap osiedla składać się będzie z sześciu budynków, w tym czterech trzykondygnacyjnych willi miejskich. Przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej będą balkony lub tarasy zlokalizowane na dachach oraz ogródki o powierzchni nawet do 120 mkw.

Na osiedlu Bacciarellego 54 budujemy mieszkania o wysokim standardzie i zróżnicowanych metrażach, co pozwala dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb nabywców. Niewątpliwym atutem jest kameralna zabudowa, którą wkomponowaliśmy w rozległe tereny zielone. Zaprojektowaliśmy na osiedlu wewnętrzny park, który zapewni bliskość natury i chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku. Atrakcyjność tego miejsca potwierdzają wyniki sprzedaży. Aktualnie, w momencie startu budowy czwartego etapu, zostało nam jedynie dostępnych 30% mieszkań z tej fazy inwestycji,

komentuje Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. Generalnym wykonawcą jest firma AWM Budownictwo S.A., która odpowiada również za budowę II oraz III etapu osiedla Bacciarellego 54. Zakończenie tej fazy inwestycji jest planowane na koniec 2023 r.

Zielona enklawa i nowoczesne rozwiązania

70 proc. powierzchni osiedla Bacciarellego 54 stanowią tereny zielone, a centralnym punktem inwestycji jest prywatny park, obsadzony roślinami o wysokim współczynniku pochłaniania dwutlenku węgla. Mieszkańcy będą mogli także prowadzić własne uprawy w osiedlowym ogrodzie warzywnym. Osiedle Bacciarellego 54 asymilować ma z naturą, stąd prosta, biała elewacja oraz wykończone naturalnym drewnem ściany budynków.
Trei wprowadził również możliwość zastosowania systemu smart home, który pozwala obniżyć koszty utrzymania mieszkania. Wśród inteligentnych rozwiązań znajdują się m.in. systemy sterowania oświetleniem i ogrzewaniem.
Osiedle Bacciarellego 54, etap IV

Osiedle Bacciarellego 54, etap IVOsiedle Bacciarellego 54 docelowo liczyć będzie 14 budynków. Łącznie w czterech etapach inwestycji Trei dostarczy 277 mieszkań. Pierwszych 61 właścicieli już odebrało klucze do swoich lokali. W lutym deweloper odda do użytkowania kolejne 27 mieszkań w ramach II fazy osiedla, a pod koniec roku zakończy budowę III etapu (91 mieszkań). Aktualnie w ofercie sprzedaży jest dostępnych ok. 50 mieszkań.
Inwestycja jest położona na wrocławskich Bartoszowicach, w pobliżu znajduje się osiedlowe targowisko, wypożyczalnia miejskich rowerów, wybieg dla psów oraz liczne atrakcje Wrocławia, jak np. ZOO, Afrykarium czy Hala Stulecia.

Omnie Katarzyna Maciak