Osiedle Praha – Dni Otwarte 29-30 XI

Osiedle Praha – Dni Otwarte 29-30 XI
Możliwość komentowania Osiedle Praha – Dni Otwarte 29-30 XI została wyłączona, 28/11/2014, przez␣, w␣deweloperzy, Headline, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Praga, Warszawa

Dla wszystkich, którzy są w trakcie poszukiwań własnego mieszkania oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają myśleć o zmianie miejsca zamieszkania Profbud Sp. z o.o. organizuje w dniach 29-30 listopada Dni Otwarte na Osiedlu PRAHA.
Dni Otwarte to doskonała okazja do obejrzenia osiedla i zapoznania się z ofertą poszczególnych mieszkań o popularnych metrażach już od 27 m2 i funkcjonalnych rozkładach. W przedstawieniu oferty i doborze najlepszych rozwiązań pomogą, obecni w tym dniu Doradcy handlowi i finansowi.
Na wszystkie pytania techniczne odpowie Kierownik i Inżynierowie Budowy.

Więcej informacji na stronie:  https://www.profbud.info/praha

 

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.