Ornament od White Stone gotowy do zamieszkania

Ornament od White Stone gotowy do zamieszkania
Możliwość komentowania Ornament od White Stone gotowy do zamieszkania została wyłączona, 05/03/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Nowi mieszkańcy będą mogli niedługo wprowadzić się na osiedle Ornament zlokalizowane w rejonie Alei Powstańców Wielkopolskich w Szczecinie. White Stone Development uzyskał w styczniu tego roku pozwolenie na użytkowanie kolejnego budynku, w ramach którego wprowadził na rynek 81 mieszkań oraz lokal usługowy. Stonowana architektura wpisująca się w otoczenie, zróżnicowane metraże lokali i bogata infrastruktura dookoła — to przyciąga mieszkańców do tej wciąż rozrastającej się wieloetapowej inwestycji.Budynek B3 jest czwartym oddanym do użytku w ramach prowadzonej przez White Stone Development inwestycji. Zaprojektowany został, podobnie jak poprzednie etapy, w spokojnej, szaro-białej stylistyce podkreślającej elegancję i wysoką jakość wykonania.

Ornament to nasze drugie osiedle mieszkaniowe w Szczecinie. Dobrze czujemy się na tym rynku i cieszymy, że nasze propozycje spotykają się z zainteresowaniem mieszkańców miasta. Lokalizacja tego osiedla zapewnia jego lokatorom dostęp do rozbudowanej infrastruktury, a komunikacja miejska pozwala szybko dostać się do centrów handlowych oraz dworca. Całe osiedle zaprojektowane zostało przez wywodzącą się ze Szczecina pracownię CITY Architekci z myślą o komforcie jego mieszkańców. Projekt wewnętrznego terenu uwzględnia miejsca relaksu oraz plac zabaw dla dzieci, a także naturalną, kojącą zieleń. Wizja, kompleksowość realizacji oraz indywidualne podejście architektów w pierwszych etapach projektu osiedla Ornament zdecydowało o tym, że postanowiliśmy kontynuować współpracę również przy budynku B3 i nie zawiedliśmy się. Dziś w ofercie pozostało kilka ostatnich mieszkań w tym budynku, a także sąsiednim – B2, którego ukończenie również planujemy w tym roku. Nasza aktualna oferta będzie idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowego lokum od zaraz.

Leszek Chłuda – Dyrektor Handlowy w White Stone DevelopmentOddany właśnie do użytku budynek w dwóch klatkach schodowych mieści 81 mieszkań o powierzchni od 25,37 do 61,86 mkw. Każdy lokal posiada balkon lub taras, z czego większość z nich charakteryzuje się ekspozycją w kierunku południowym. Deweloper zadbał o bezpieczeństwo oraz wygodę mieszkańców wybierając materiały i rozwiązania zwiększające energooszczędność budynku, a także montując cichobieżne windy. Dla budynku przewidziano również miejsca postojowe w halach garażowych oraz naziemne na terenie osiedla.W bliskiej okolicy osiedla Ornament znajdują się przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, placówki medyczne, apteki, placówki kulturalno-rozrywkowe, punkty usługowe czy sklepy. Szybko można dojechać do centrów handlowych, w tym do Galerii Kaskada. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością docenią bliskość Parku Pomorzańskiego im. Generała Dowbór-Muśnickiego.W ramach osiedla Ornament White Stone planuje oddanie do użytku kolejnych dwóch etapów. W budowie jest 69 mieszkań w budynku B2, a w fazie projektowania budynek B5.

***
O White Stone
Grupa kapitałowa White Stone znana jest w Polsce pod tą nazwą od 7 lat, ale korzenie jej działalności sięgają 1995 roku. Jako deweloper nowoczesnych nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych ma na koncie 73 zrealizowane projekty mieszkaniowe (ponad 2 000 mieszkań), 8 budynków komercyjnych i 78 000 mkw. powierzchni biurowej. Do realizacji deweloperskich grupy White Stone należą takie projekty jak: kompleksy apartamentowców przy ul. Biały Kamień i Chodkiewicza, Multimedialny Dom Plusa i zrewitalizowany Fort Mokotów w Warszawie. W strukturach grupy działa także firma realizująca projekty budowlane o rocznych obrotach sięgających 200 mln zł.

Omnie redakcja