Nowy sposób na ogrodzenie

Nowy sposób na ogrodzenie
Możliwość komentowania Nowy sposób na ogrodzenie została wyłączona, 30/05/2011, przez␣, w␣porady

Plastivan Polska wprowadza na rynek kolejny produkt. System DuoFuse jako budulec ogrodzenia to nowe rozwiązanie gwarantujące doskonały efekt estetyczny i wygodne użytkowanie.

Początkowo deski z kompozytu DuoFuse wykorzystywane były do budowy tarasów czy ławek. Obecnie dzięki innowacyjnej technologii znalazły nowe zastosowanie także przy budowie ogrodzeń. Powstał jednolity płot łączący efekt ciepłego drewna i właściwości tworzyw sztucznych. Ogrodzenie sprawdza się w trudnych warunkach (duże nasłonecznie, wilgoć, tereny podmokłe, miejsca trudnodostępne). Materiał, z którego powstaje płot, nie wymaga konserwacji, nie gnije, nie pulchnie, nie rozwarstwia się i nie traci koloru. Ponadto jego dodatkową zaletą są właściwości wygłuszające.

 

Deski kompozytowe służące do montażu płotu dostępne są w dwóch kolorach – tropikalnym brązie oraz kamienno szarym. Z łatwością można je dopasować do aranżacji ogrodu czy elementów małej architektury. Dodatkowo spójność kolorystyczną i harmonię można uzyskać dzięki wielofunkcyjnemu zastosowaniu desek – także jako element ogrodowych pergoli i parkanów. Kompletny system ogrodzeniowy składa się z pionowego słupka, daszka oraz poprzecznych paneli wypełniających. Sugerowana cena deski ogrodzeniowej: 35,73 zł/MB brutto.

 

Źródło: Materiały prasowe

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.