Nowy showroom Decoroom we Wrocławiu już otwarty!

Nowy showroom Decoroom we Wrocławiu już otwarty!
Możliwość komentowania Nowy showroom Decoroom we Wrocławiu już otwarty! została wyłączona, 14/02/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Showroom Decoroom to nowe miejsce na mapie Wrocławia. Tu każdy, kto planuje urządzić swoje mieszkanie może spotkać się z architektem, ale też na żywo zobaczyć gotowe projekty wnętrz, całą gamę materiałów wykończeniowych oraz bogatą ofertę wyposażenia. Wszystko to w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej budowaniu pozytywnych relacji na linii inwestor-architekt-koordynator przez cały okres realizacji projektu.

Showroom we Wrocławiu to drugie, po Warszawie, pokazowe studio znanej i cenionej pracowni projektowej Decoroom, która ma na swoim koncie prawie 3000 realizacji. To miejsce unikatowe na mapie miasta, zlokalizowane w ścisłym centrum i stworzone z myślą o budowaniu pozytywnych relacji z klientami. W pełni oddaje on też filozofię firmy, która zakłada systemowe świadczenie usług i obejmuje cały proces działania – od projektu po realizację. 

Nasza usługa wykończenia pod klucz cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku nieruchomości, dlatego postanowiliśmy poszerzyć profil działalności Decoroom o kolejne polskie miasto. Padło zatem na Wrocław, gdzie zależało nam na stworzeniu przestrzeni pokazowej w centrum miasta, w jego dobrze skomunikowanej części. Wszystko po to, by nasi klienci z tej części Polski również mogli w pełni korzystać z kompleksowej usługi, którą oferujemy. Showroom Decoroom jest miejscem, gdzie można wybrać materiały wykończeniowe i się zainspirować. Tu wszystko jest pod ręką – wystarczy przyjść i wspólnie z architektem wnętrz odpowiedzialnym za projekt, wybrać odpowiedni pakiet dostosowany do swoich potrzeb – wyjaśnia Adam Budzyński, prezes Decoroom.

Kompleksowa oferta

Każdy, kto potrzebuje kompleksowej usługi wykończenia mieszkania, znajdzie tu nie tylko fachową poradę czy inspiracje, ale też w jednym miejscu będzie mógł wybrać materiały wykończeniowe i zobaczyć inne elementy wyposażenia np. sprzęt AGD. Współpraca nad projektem wnętrza rozpoczyna się od wyboru jednego spośród trzech pakietów wykończeniowych: Standard, Premium lub Designer. Pakiety różnią się dostępnymi w ofercie materiałami wykończeniowymi i stworzone zostały z myślą o indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach finansowych kupujących mieszkania czy domy. Architekci dbają o to, aby wnętrza były szyte na miarę – począwszy od zmian w układzie funkcjonalnym poprzez rozplanowanie instalacji czy propozycję rozwiązań dekoracyjnych, takich jak sztukateria, podwieszane sufity i tapety. Klient może skorzystać również z oferty dodatkowej w postaci zabudowy meblowej produkowanej w stolarni Decoroom. 

Showroom we Wrocławiu to 260 m2 powierzchni ekspozycyjno-biurowej. Przestrzeń z ekspozycją materiałów wykończeniowych jest wspólna dla wszystkich pakietów. Same materiały podzielone są kategoriami, tak aby klienci mieli pełen przegląd produktów z każdej dziedziny. Ta przestrzeń jest doskonale doświetlona zarówno światłem dziennym, jak i specjalistycznymi lampami o zmiennej temperaturze barwowej tak, aby klienci mogli widzieć różnice w materiałach w zależności od zmiennego oświetlenia – mówi Joanna Węgłowska, dyrektor oddziału wrocławskiego Decoroom.

Przestrzenie ekspozycyjne

We wrocławskim showroomie Decoroom można obejrzeć najwyższej jakości materiały wykorzystywane do aranżacji wnętrz. Podłogi, płytki, ceramikę, armaturę i inne elementy pomagają dobrać architekci odpowiedzialni za stworzenie indywidualnego projektu wnętrza. Jego realizacją zajmie się zaś ekipa nadzorowana przez koordynatora prac wykończeniowych, który czuwa nad przebiegiem i terminowością prac. Showroom oferuje także do zwiedzania gotowe ekspozycje, na których można zobaczyć przykładowe realizacje. Wszystkie pomieszczenia urządzone są tak, jak przykładowe mieszkanie, a przy tym z niezwykłą starannością, dbałością o szczegóły, a przede wszystkim zgodnie z aktualnymi trendami wzorniczymi.

– Wokół przestrzeni ekspozycyjnej znajdują się częściowo wydzielone pomieszczenia, tworzone na wzór mieszkań i odpowiadające różnym standardom wykończenia, z ekspozycjami kuchni, mebli wolnostojących i lamp dekoracyjnych. Poszczególne „pokoje” są oddzielane przeszkleniami po to, aby zapewnić atmosferę prywatności podczas spotkań. Pomieszczenia są spójne wizualnie, ale jednocześnie pokazują różne możliwości aranżacyjne i materiałowe. Klient zobaczy tutaj m.in. podłogę marki Barlinek, wyspę kuchenną wykonaną z konglomeratu Cosentino, materiały wykończeniowe innych producentów z naszej oferty, takich jak Hansgrohe, Paradyż, Tubądzin, Roca, Porta czy Grohe oraz zabudowy stolarskie wykonane w naszej stolarni Decoroom – dodaje Joanna Węgłowska.

Omnie Katarzyna Maciak