Nowy najemca w Warsaw Spire

Nowy najemca w Warsaw Spire
Możliwość komentowania Nowy najemca w Warsaw Spire została wyłączona, 19/08/2015, przez␣, w␣biurowe, Headline, komercyjne, Śródmieście, Warszawa, wynajem

Firma DaftCode – dostawca rozwiązań IT – została nowym najemcą kompleksu Warsaw Spire.  Firma ma przeprowadzić się do nowej siedziby w kwietniu przyszłego roku.

Biuro DaftCode będzie się znajdowało na 40. piętrze w budynku A i będzie miało powierzchnię 1,7 tys. mkw. Umowa najmu ma obowiązywać przez 5 lat.

To niezwykle satysfakcjonujące, że w Warsaw Spire będą powstawać produkty wykorzystujące nowoczesne technologie, które wpłyną na naszą przyszłość. Warsaw Spire zapewnia doskonałe środowisko pracy dla firm, które stawiają na innowacyjność i kreatywność. Po raz kolejny otrzymaliśmy potwierdzenie, że najemcy doceniają koncepcję połączenia funkcji biurowych z wartościową przestrzenią publiczną w ramach placu Europejskiego – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: e-biurowce.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.