Wrocław kolejnym miastem na mapie Funduszu Mieszkań na Wynajem

Wrocław kolejnym miastem na mapie Funduszu Mieszkań na Wynajem
Możliwość komentowania Wrocław kolejnym miastem na mapie Funduszu Mieszkań na Wynajem została wyłączona, 23/11/2015, przez␣, w␣budownictwo, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Wrocław, wynajem

Bank Gospodarstwa Krajowego poinformował, że kolejne mieszkania w programie Fundusz Mieszkań na Wynajem powstaną we Wrocławiu przy ul. Dąbrowskiego. Do tej pory mieszkania Funduszu można znaleźć w Piasecznie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach.

Mieszkania we Wrocławiu mają zostać oddane do użytku na początku 2017 roku. Pięciokondygnacyjny budynek znajdzie się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – blisko Starego Miasta, dworca kolejowego i autobusowego oraz galerii handlowej. Mieszkania będą umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD, wykończone w wysokim standardzie.

BGK do końca tego roku w ramach programu Fundusz Mieszkań na Wynajem chce mieć ok. 600 mieszkań. Do końca 2018 r. liczba ta ma zwiększyć się do 5545.

Informacje o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: wp.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.