Nowy luksusowy kompleks na Slużewcu

Nowy luksusowy kompleks na Slużewcu
Możliwość komentowania Nowy luksusowy kompleks na Slużewcu została wyłączona, 08/03/2013, przez␣, w␣komercyjne, miasta, usługowe, Warszawa

Nowa hala widowiskowo-sportowa, biurowiec, hotel, obiekty gastronomiczne, to tylko niektóre z atrakcji Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu ma przyciągnąć światowych inwestorów.

Właścicielem nieruchomości jest Skarb Państwa. Teren od 2008 roku dzierżawi zaś Totalizator Sportowy. Spółka zawarła umowę z Polskim Klubem Wyścigów Konnych.

Spółka ma też kontynuować przygotowania terenu do przyszłych inwestycji. Przewidywany koszt prac zaplanowanych na najbliższe miesiące to ponad 35 mln zł. – Zaczynamy prace rewitalizacyjne od tego co najcenniejsze, czyli zabytkowej infrastruktury toru na Służewcu. Kolejnym etapem przywracania tego terenu do funkcji rekreacyjno-sportowych będzie rozpoczęcie prac przez inwestorów pozyskanych  we współpracy z PwC – informuje Wojciech Szpil, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.

Źródło:

https://www.ekonomia24.pl

Tagi:␣
front

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.