Develia rozpoczyna sprzedaż VI etapu osiedla Grzegórzecka 77

Develia rozpoczyna sprzedaż VI etapu osiedla Grzegórzecka 77
Możliwość komentowania Develia rozpoczyna sprzedaż VI etapu osiedla Grzegórzecka 77 została wyłączona, 21/02/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Develia wprowadziła do oferty 117 mieszkań oraz 9 lokali usługowych w ramach VI etapu inwestycji Grzegórzecka 77 w Krakowie. Projekt skierowany jest zarówno do osób szukających mieszkania dla siebie, jak i w celach inwestycyjnych. Rozpoczęcie budowy planowane jest na II kwartał 2022 roku, a zakończenie powinno nastąpić w IV kwartale 2023 roku.

Grzegórzecka 77 oferuje szeroki wachlarz mieszkań w przedziale od 29,11 do 94,06 m kw. Powierzchnię dodatkową będą stanowić duże balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach oraz ogródki przypisane do lokali na parterze. W inwestycji przewidziano również miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz przestrzeń na rowery zlokalizowana w hali garażowej.

Projekt charakteryzuje się nowoczesną architekturą, a dzięki neutralnej kolorystyce i zadbanej zieleni współgra z najbliższym otoczeniem. Podstawowym elementem wyróżniającym osiedle będzie oryginalna, kaskadowa zabudowa. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicą alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw, tworzące przyjazne miejsce dla odpoczynku i rekreacji dla wszystkich mieszkańców.

– V etap osiedla Grzegórzecka 77 mamy prawie w całości sprzedany, w ofercie pozostało jedynie 5%  lokali. Dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić kolejną fazę tej inwestycji. Rok 2022 rozpoczęliśmy od intensywnych działań. Tylko w styczniu powiększyliśmy naszą ofertę o łącznie 600 lokali w Warszawie, Gdańsku oraz Katowicach. Teraz przyszedł czas na Kraków. Na tym jednak nie poprzestajemy. Mamy ambitne plany na przyszłość. Chcemy zwiększyć ofertę o około 30% wobec ubiegłego roku i wprowadzić do sprzedaży 2450-2650 mieszkań, odpowiadających na aktualne preferencje klientów – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Grzegórzecka 77 realizowana jest w samym centrum Krakowa, w odległości zaledwie 2 km od Rynku Głównego. Dzięki takiemu położeniu przyszli mieszkańcy będą mogli wygodnie korzystać z rozwiniętej infrastruktury handlowej, usługowej i edukacyjnej dużego miasta. Osoby ceniące aktywny wypoczynek ucieszy bliskość terenów rekreacyjnych, m.in. Bulwarów Wiślanych, które zapewniają nieograniczone możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również ważny węzeł komunikacyjny Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego. Taka lokalizacja czyni projekt Grzegórzecka 77 doskonałym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i w celach inwestycyjnych. 

Budowa VI etapu inwestycji rozpocznie się w II kwartale br. Ceny mieszkań zaczynają się od 12800 zł brutto za metr kwadratowy. Projekt architektoniczny opracowała pracownia SARAN ARCHITEKCI.

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce. W ciągu 15 lat działalności firma zrealizowała 36 osiedli, składających się w sumie ze 102 etapów inwestycyjnych – to blisko 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 750 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów deweloper dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości. 

Omnie Katarzyna Maciak