Nowi najemcy w Parku Handlowym Zakopianka

Możliwość komentowania Nowi najemcy w Parku Handlowym Zakopianka została wyłączona, 02/05/2013, przez␣, w␣deweloperzy, handlowe, komercyjne, Kraków, marketing nieruchomości, miasta

Sklepy odzieżowe Mohito, Sinsey i Reserved podpisały umowy najmu z Parkiem Handlowym Zakopianka w Krakowie.

 Największą powierzchnię, aż 1228 m2 zajmie sklep Reserved. Sklep Mohito zajmie powierzchnię 350 m2, a  Sinsey- 218 m2.

 Sklepy Reserved, Mohito i Sinsey należą do firmy LPP S.A, lidera wśród polskich firm odzieżowych, który od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do dwunastu europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej. W Zakopiance do tej pory działał sklep House należący do LPP. Marki Reserved i Mohito mają już ugruntowaną pozycję na polskim rynku odzieżowym. SINSAY to najnowszy brand
w portfelu spółki LPP S.A., którego pierwsze sklepy otwarte zostały w tym roku. Ofertę swoją kieruje do nastolatek, lubiących zaskakiwać
i szukających nietuzinkowych projektów. Sinsey w Parku Handlowym Zakopianka  będzie pierwszym sklepem tej marki w Krakowie.

„Bardzo się cieszymy, że kolejne polskie  marki dołączyły do listy najemców Parku Handlowego Zakopianka. Każda z tych marek skierowana jest do innej grupy klientów, ale wszystkie proponują ubrania o  modnym, nowoczesnym wzornictwie mówi Dorota Szarfańska – Czubaj, Dyrektor Parku Handlowego Zakopianka.

Park Handlowy Zakopianka otwarty został w 1998 roku. Oferta centrum to 80 punktów handlowo-usługowo-rozrywkowych znajdujących się na łącznej powierzchni handlowej 58 000 m2. Wśród nich takie giganty jak Hipermarket Carrefour, RTV EURO AGD, Cinema City, Decathlon, Abra, Empik, Smyk, Castorama. Centrum dysponuje parkingiem na 2 200 miejsc.

DTZ, zarządzająca Parkiem Handlowym Zakopianka, to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 21 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej www.parkhandlowy-zakopianka.pl

Omnie DTZ Poland

DTZ to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 22 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami.