Nowelizacja ustawy dotyczącej zawodu audytora

Możliwość komentowania Nowelizacja ustawy dotyczącej zawodu audytora została wyłączona, 07/12/2012, przez␣, w␣bez kategorii, nieruchomości, porady

W środę została podpisana podpisał nowelizacja ustawy o efektywności energetycznej znosząca regulowanie zawodu audytora efektywności energetycznej – poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta Nowelizacja znosi przepisy , które określają wymogi, jakie powinna spełniać osoba, która chce zostać audytorem. Uchylone zostają także inne przepisy związane z wykonywaniem tego zawodu, dotyczące m.in. przesłanek utraty uprawnień zawodowych, obowiązku ubezpieczania się od odpowiedzialności cywilnej, powoływania przez prezesa URE komisji kwalifikacyjnych przeprowadzających egzamin na audytora.

Audyt dla niektórych przedsięwzięć, np. urządzeń elektroenergetycznych w elektrowniach, będzie mógł być sporządzony jedynie przez osoby posiadające specjalne kwalifikacje do eksploatacji sieci, urządzeń lub też instalacji.

Źródło:
https://serwisy.gazetaprawna.pl

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.