Nowe przedszkole w Wilanowie

Nowe przedszkole w Wilanowie
Możliwość komentowania Nowe przedszkole w Wilanowie została wyłączona, 22/12/2012, przez␣, w␣Warszawa, Wilanow

Już za niespełna półtora roku 250 dzieci z Wilanowa będzie mogło uczęszczać  do nowego  przedszkola  przy ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej. Niedawno odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego. W przedszkolu przy ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej zaprojektowano 10 oddziałów dla 250 dzieci w wieku 3-5 lat. Obok tego 2-kondygnacyjnego obiektu zaplanowano także 3 nowoczesne place zabaw dla najmłodszych. Powierzchnia całkowita budynku to aż  3 tys. m2, a jego łączny koszt to blisko 11,5 mln zł.  Nowy obiekt w Wilanowie to pierwszy etap budowy kompleksu oświatowego, w którego skład będzie wchodzić także szkoła podstawowa z  imponującym zapleczem sportowym.
Miasto stara się tworzyć młodemu pokoleniu jak najlepsze warunki do rozwoju poprzez edukację. Środki, które przeznaczono w Warszawie na finansowanie oświaty, umożliwiają tworzenie bogatej oferty edukacyjnej, rozwijanie zainteresowań dzieci i młodzieży, pozwalają każdemu uczniowi na osiągnięcie sukcesu na miarę jego możliwości. W latach 2011-2012 było to ponad 5 mld zł.

Źródło:

https://www.um.warszawa.pl

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.