Nowa osoba w HB Reavis – Aleksandra Rafałowska

Możliwość komentowania Nowa osoba w HB Reavis – Aleksandra Rafałowska została wyłączona, 07/03/2013, przez␣, w␣deweloperzy, komercyjne, lokalne, mazowieckie, nieruchomości, Warszawa, wynajem

Do zespołu HB Reavis, jednego z najszybciej rozwijających się na rynku polskim międzynarodowych deweloperów, dołączyła nowa osoba – Aleksandra Rafałowska. Objęła stanowisko Senior Leasing Manager; jest odpowiedzialna za obsługę wszystkich inwestycji HB Reavis w Polsce – Konstruktorska BC, Gdański BC, Postępu 14 oraz West Station.

Aleksandra Rafałowska to wysokiej klasy wykwalifikowany manager. Jej obecność w zespole HB Reavis Polska z pewnością zaowocuje jeszcze lepszą współpracą z klientem i doskonalszymi usługami. Jestem przekonany, że dzięki swojej wiedzy i dotychczasowemu doświadczeniu Aleksandra Rafałowska przyczyni się do dalszego rozwoju i umocnienia pozycji HB Reavis w Polsce. powiedział Stanislav Frnka, CEO HB Reavis Poland.

Karierę zawodową na rynku nieruchomości komercyjnych, Aleksandra Rafałowska rozpoczęła w 2006 roku. Specjalizuje się w obsłudze klientów korporacyjnych. Przed dołączeniem do zespołu HB Reavis związana była z czołową firmą działającą na rynku nieruchomości – Cushman & Wakefield, gdzie pracowała w charakterze starszego negocjatora. Bogate doświadczenie oraz wiedzę zawdzięcza pracy przy zawieraniu kontraktów wielu firm korporacyjnych o zasięgu międzynarodowym.

Omnie HB Reavis

Grupa HB Reavis jest międzynarodowym deweloperem nieruchomości komercyjnych z główną siedzibą w Luksemburgu, który działa w 5 krajach – na Słowacji, w Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji i w Czechach. Od czasu utworzenia w 1993r., Grupa z sukcesem zrealizowała projekty w segmentach biurowym, handlowym i logistycznym o powierzchni łącznej ponad 600 000 m2. HB Reavis obecnie zatrudnia 380 profesjonalistów, rozwijając i zarządzając aktywami o łącznej wartości 1,4 miliarda euro oraz utrzymując silną pozycję finansową z kapitałem własnym przekraczającym 900 milionów euro. Spółka prowadzona jest w oparciu o zintegrowany model biznesu obejmujący działalność deweloperską, generalne wykonawstwo, oraz zarządzanie nieruchomościami. Więcej informacji na www.hbreavis.com.