Wynajem kamienic korzystną inwestycją

Wynajem kamienic korzystną inwestycją
Możliwość komentowania Wynajem kamienic korzystną inwestycją została wyłączona, 07/03/2013, przez␣, w␣inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, wynajem

Jak można zauważyć za  apartament w wielkim mieście zapłacimy tyle samo, co za  kamienicę w małym. Wynajem takiego budynku może przynieść miesięcznie nawet kilkanaście tysięcy.

Tego typu lokale są bardzo pożądane jeżeli dodatkowo wygrywa lokalizacyjnie.  Najlepiej, by budynek stał przy jednej z głównych ulic i miał już najemców. Cenione są banki, spożywcze sieciówki, apteki – wylicza prezes Nordhaus. Zapewnia, że oferty takich nieruchomości trafiają na rynek od czasu do czasu, ale trzeba trzymać rękę na pulsie. Z analiz  wynika, że na wynajmie lokali w kamienicy można zarobić miesięcznie co najmniej 10 tys. zł. Inwestycja zwróci się więc po dziesięciu latach. A za wynajem apartamentu w stolicy wzięlibyśmy 4, góra 5 tys. zł. Rachunek jest prosty.

Źródło:

https://www.ekonomia24.pl

Tagi:␣
front

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.