Niezwykłe domy na świecie

Niezwykłe domy na świecie
Możliwość komentowania Niezwykłe domy na świecie została wyłączona, 19/03/2012, przez␣, w␣domy, miasta, mieszkaniowe, pomorskie, regiony, Sopot

Są ludzie, którzy nie tylko marzą o tym, żeby mieszkać w niezwykłym domu, ale właśnie taki budują. Przedstawiamy przykłady takich nieruchomości. 

W Portugalii zbudowano kamienny dom. Jest wbudowany pomiędzy dwa ogromne głazy porośnięte mchem. Okna są małe i wykrzywione, wyglądają jakby zostały wygięte z powodu silnego naporu głazów z obu stron. Wokół domu rozpościera się piękny krajobraz – zielona trawa w dolinach i wzgórza.

Drugą nieruchomość zbudowano w Sopocie – to prawdziwy krzywy dom. Wszystko jest w nim asymetryczne – dach, okna, drzwi – jakbyśmy patrzyli w krzywe zwierciadło, w którym rozpływa się otaczający nas świat. Widok domu wywołuje szczery uśmiech.

 

Tagi:␣
front

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.