Nadmorskie apartamenty z widokiem na przyszłość

Nadmorskie apartamenty z widokiem na przyszłość
Możliwość komentowania Nadmorskie apartamenty z widokiem na przyszłość została wyłączona, 02/03/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Rok 2019 był drugim najlepszym rokiem w historii rynku deweloperskiego. Niska opłacalność lokat bankowych, korzystne stopy procentowe i systematyczny wzrost cen nieruchomości wciąż zachęcają Polaków do kupowania dobrze zlokalizowanych apartamentów i mieszkań. W Trójmieście najwyżej cenione są te, które łączą bliskość centrum miasta z walorami nadmorskiej przyrody. Doskonale odzwierciedlają to sąsiadujące ze sobą projekty Invest Komfort – Nadmorski Dwór i Nadmorski Park.

Codziennie nad morzem

Rodzinny Nadmorski Dwór i kameralny Nadmorski Park to osiedla zlokalizowane w pasie nadmorskim gdańskiej dzielnicy Brzeźno. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Reagana – 62 hektary zieleni, urozmaicone ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, stawami, elementami sztuki oraz miejscami do odpoczynku. Za nim jest już plaża i molo w Brzeźnie. Spacer nad morze zajmuje więc ok. 10 – 15 minut. To idealne tereny zarówno na poranny jogging, wyjście z psem, rodzinną przejażdżkę rowerową, jak i beztroski odpoczynek na plaży. Co ważne, ta sielska lokalizacja, budząca skojarzenia z wakacjami, nie oznacza rezygnacji z wygody życia w mieście. Osiedla są doskonale skomunikowane z całą aglomeracją Trójmiejską. Oznacza to szybki dojazd zarówno do pracy lub szkoły, jak i kina czy galerii handlowej. 

Sprawdzona jakość

Pierwszy etap Nadmorskiego Dworu powstał 10 lat temu. Trudno w to uwierzyć, obserwując otoczone bujną zielenią estetyczne, białe budynki.  Po sukcesie inwestycji, mierzonym jej popularnością i zdobytymi nagrodami, Invest Komfort zdecydował się rozpocząć realizację kolejnych dwóch budynków Nadmorskiego Dworu. Do połowy następnego roku powstanie tu więc 60 mieszkań o metrażach od 42 do 126 m2.

Przyroda, która otacza osiedle, była inspiracją do stworzenia projektu wtopionego w naturę. Połowę działki zajmą tereny zielone i miejsca do rekreacji. Istniejący starodrzew zostanie zachowany i zamieniony w osiedlowy park.

Komfort życia

Zieleni nie brakuje także w luksusowej i gotowej już inwestycji Nadmorski Park. Dla mieszkańców stworzono zamknięte patio, z założeniem wodnym z kaskadą, a także z bogatą i różnorodną roślinnością. To świetne miejsce do odpoczynku, który można kontynuować również wewnątrz budynków, np. w oryginalnej strefie audiofila, wyposażonej w profesjonalny sprzęt grający i video lub w prywatnej strefie relaksu i rekreacji. Na osoby dbające o kondycję fizyczną czeka sala fitness z saunami. Wszystkie te udogodnienia w połączeniu z piękną aranżacją wnętrz sprawiają, że nadmorskie życie jest jeszcze przyjemniejsze. 

Limitowana lokalizacja 

Rozwój rynku nieruchomości powoduje, że już teraz w największych miastach zaczyna brakować dobrze zlokalizowanych działek. Dlatego wartość najlepszych adresów, jak Nadmorski Park czy Nadmorski Dwór w Trójmieście prawdopodobnie będzie dalej rosnąć. To kolejny powód do radości dla tych, którzy będą mieli okazję mieszkać w nadmorskich osiedlach lub potraktują ten zakup jako bezpieczną lokatę kapitału bądź second home.

Omnie redakcja