Na targi po mieszkanie

Na targi po mieszkanie
Możliwość komentowania Na targi po mieszkanie została wyłączona, 20/09/2019, przez␣, w␣deweloperzy, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, Uncategorized, wielkopolskie

Dla poszukujących mieszkania najbliższy weekend będzie świetną okazją by sprawdzić co buduje się w Poznaniu i okolicach. 21 i 22 września w hali nr 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Mieszkań i Domów.  To idealne miejsce na znalezienie wymarzonego „M”.

Poznański rynek nieruchomości jest w rozkwicie. Według firmy doradczej REAS kwartalna sprzedaż osiągnęła tu poziom ponad 1700 lokali, co oznacza najlepszy wynik w historii stolicy Wielkopolski. Targi to świetna okazja by zapoznać się z ofertą ponad 150 wystawców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Targowe atrakcje

Podczas jesiennej edycji targów w hali  MTP będzie można zapoznać się z niemal całą ofertą wielkopolskiego rynku mieszkań i domów. Swoje propozycje przygotowali najważniejsi i najwięksi deweloperzy. Odwiedzający targi  mogą liczyć zarówno na promocyjne oferty jak i premierowe inwestycje. Dodatkowo na stoiskach banków i doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać się z ofertami kredytów hipotecznych. Impreza Nowego Adresu to nie tylko targi ale i bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można szczegółowo zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna przy zakupie mieszkania w kredycie hipotecznym. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni z Polskiego Związku Firm Deweloperskich i specjaliści od inwestowania w nieruchomości. Podczas targów będzie można także skorzystać z bogatego programu bezpłatnych konsultacji w Strefie Porad. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych targowych gości, którzy miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw pod okiem doświadczonych animatorów.

Co przygotowali deweloperzy?

Dla łowców targowych okazji ciekawą propozycję przygotowała firma Monday Development – Klienci poszukujący mieszkań, które niebawem będą gotowe do obioru, powinni zapoznać się z ofertą osiedla Nowych Kosmonautów. Klucze do pierwszych mieszkań w tej inwestycji przekażemy już pod koniec tego roku. Dodatkowo targowi goście, którzy zdecydują się na zakup mieszkania, mogą liczyć na akt notarialny umowy deweloperskiej za jedyną złotówkę. – mówi Iwona Chmielewska Wicedyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Monday Development. –  Chętnych do zamieszkania na Jeżycach z pewnością zainteresuje zapowiedź naszej nowej inwestycji, która zrealizowana zostanie na terenie po byłych zakładach Wiepofamy. To projekt, który odmieni tą część miasta – dodaje. Jak podkreśla deweloper jego przedsięwzięcie przyczyni się do rozwoju dzielnicy. Obejmie bowiem nie tylko stworzenie osiedla mieszkalnego, ale także towarzyszącej mu nowej infrastruktury m.in. drogowej, zieleni, miejsc handlowo-usługowych czy służących do wypoczynku. Nie obędzie się też bez premier. Na targach swoją najnowszą inwestycję zaprezentuje firma VIRKE, która realizuje kolejny projekt na Wildzie – Nowa inwestycja powstaje przy ulicy 28 Czerwca 1956r. pod numerem 176, nieopodal skrzyżowania z ulicą Hetmańską. To nowoczesny, kameralny projekt z 67 mieszkaniami o powierzchni od 29 do 76 mkw. Miejski charakter budynku podkreślają jego okazałe przeszklenia, a wewnętrzy dziedziniec stworzy zieloną enklawę w centrum miasta. We frontowej części budynku powstaną dwa lokale usługowe, przez co całość harmonijnie dopełni pierzeję ul.  28 Czerwca 1956r.  Inwestycja zostanie ukończona w IV kwartale 2020 roku. – mówi Agata Kaczmarek z firmy VIRKE. – Warto też zaznaczyć, że na poziomie 0 oraz -1 budynku, powstanie hala garażowa, a teren inwestycji będzie zamknięty i monitorowany – dodaje. Już dziś deweloper zaprasza do biura sprzedaży przy ul. Przemysłowej 33/115 na Drzwi Otwarte, które odbędą się w sobotę 28 września w godz. 10 – 15. 

Warto dodać, że organizator przygotował specjalne udogodnienie dla Rodzin w postaci rodzinnego biletu w niższej cenie. Pawilon targowy można odwiedzać w sobotę od godz. 10 do 17 i w niedzielę od godz. 10 do 16. 

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych