Mniej parkingów po remoncie Świętokrzyskiej

Mniej parkingów po remoncie Świętokrzyskiej

Metamorfoza ulicy Świętokrzyskiej będzie widoczna najprawdopodobniej w 2015 r. Od jakiegoś czasu trwają przygotowania koncepcji przebudowy. Ulica ma być węższa, bardziej zadrzewiona, trudno będzie zaparkować w miejscu innym niż parking.

Ratusz otrzymał zapytanie od radnej dotyczące liczby przewidzianych miejsc parkingowych. Okazuje się, że będzie ich zaledwie 125. To 23 proc. obecnej liczby. Miasto ma także w planach budowę parkingu podziemnego na placu Powstańców Warszawy.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Radosław Drożdzewski (CC-BY)

 

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.

Jeden komentarz

  1. 26 stycznia, 2013 18:29

    Na dobrą sprawę to jedyna linia klowjoea z wymienionych przez członka zarządu, ktf3ra nadaje się na te testy. Jeżeli to prawda, to wreszcie składy Bombardiera będą wykorzystane tak, jak zostały zaprojektowane i możliwe będzie zwiększenie prędkości tych składf3w i skrf3cenie czasu dojazdu do Warszawy. Szkoda, że nadal nie ma konkretf3w odnośnie modernizacji stacji Siedlce chociaż mamy kilku posłf3w, ktf3rzy nie kiwnęli palcem w tym kierunku. Włodarze Siedlec rf3wnież nic nie zrobili, chociaż miasto mogło by mieć nowy tunel dla rozładowania korkf3w. Zamiast tego lepiej „pozbyć” się liceum Żf3łkiewskiego ..ale niedługo wybory i obietnic od kandydatf3w na posłf3w pewnie będzie bez liku