Mieszkania od 33 m2 do odbioru jeszcze w tym roku na osiedlu Szumilas

Mieszkania od 33 m2 do odbioru jeszcze w tym roku na osiedlu Szumilas
Możliwość komentowania Mieszkania od 33 m2 do odbioru jeszcze w tym roku na osiedlu Szumilas została wyłączona, 02/11/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Małe mieszkania z odbiorem w 2022 roku w najmniejszym i najatrakcyjniej położonym budynku na osiedlu Szumilas, prywatny las, znakomity dojazd do centrum Gdańska, rozbudowana infrastruktura – to tylko kilka najważniejszych zalet nowego etapu osiedla ROBYG powstającego w Kowalach. Do sprzedaży trafił właśnie nowy budynek tuż przy lesie z 19 mieszkaniami, których ceny rozpoczynają się już od 295 tys. zł.

Szumilas to inwestycja od dewelopera ROBYG, będąca odpowiedzią na potrzeby inwestorów oraz osób prywatnych, które poszukują mieszkań w atrakcyjnej cenie, z szybkim odbiorem, zlokalizowanych w spokojnej okolicy, z dobrze rozbudowaną infrastrukturą i bliskością terenów zielonych. Położony najbliżej lasu, kameralny budynek wchodzący w skład osiedla Szumilas to 19 klimatycznych, jasnych mieszkań o metrażach od 33 do 68 m2, w tym mniejszych mieszkań dwupokojowych oraz kawalerek idealnych pod inwestycję. Do lokali mieszkalnych zlokalizowanych na parterze przynależą także ogródki o powierzchni od niemal 18 m2 do ponad 54 m2.

Szumilas to osiedle unikalne na mapie Trójmiasta, dzięki swojej lokalizacji oraz intymności, którą zapewnia prywatny las o powierzchni 2 ha znajdujący się na terenie inwestycji i dostępny tylko dla mieszkańców. W październiku do sprzedaży trafiło 19 mieszkań w kameralnym budynku położonym na samym skraju lasu,w tym tych najbardziej poszukiwanych obecnie na rynku, czyli 1- i 2-pokojowych. Zachęcamy do odwiedzenia tej inwestycji z naszymi Doradcami z Biur Sprzedaży by zapoznać się z tym jakie atrakcji oferuje osiedle Szumilas oraz z samymi mieszkaniami, które dostępne będą do odbioru bardzo szybko, bo jeszcze w 2022 roku, a ich ceny zaczynają się od 295 tysięcy.  mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

Świetna komunikacja z całym Trójmiastem

Inwestycja Szumilas, dzięki swojemu usytuowaniu stanowi świetną propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania dla siebie, jak i dla tych, którzy kupują z myślą o najmie. Z jednej strony zapewnia spokój i sielskie widoki, daje możliwość codziennego obcowania z naturą, a z drugiej gwarantuje dobrą komunikację i łatwy dojazd do centrum miasta oraz południowych dzielnic Gdańska. Osoby poruszające się samochodem docenią bliskość obwodnicy trójmiejskiej, a korzystające z  transportu zbiorowego – połączenia autobusowe.  Niebawem planowane jest także uruchomienie  połączeń kolejowych, w tym między innymi budowa nowej nitki II etapu Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która ma połączyć południowe dzielnice Gdańska z sąsiednimi miejscowościami.

Wysoki standard i pełna infrastruktura w prywatnym lesie 

Budynki zostaną wykonane w standardzie, który zapewni optymalizację kosztów utrzymania mieszkań i budynków, dzięki  energooszczędnemu oświetleniu LED w częściach wspólnych, kolektorom słonecznym na dachach, zastosowaniu czujników ruchu, ekonomicznym w użyciu cichobieżnym windom renomowanych producentów, odpowiedniej wentylacji,  a także dzięki wyposażeniu mieszkań w panoramiczne okna PCV  dobrze chroniące przed utrata ciepła, czy antywłamaniowe drzwi wejściowe. Na osiedlu znajdować się będzie również infrastruktura wspierająca miko- i elektromobilność jak zewnętrzne ładowarki do samochodów elektrycznych czy liczne stojaki rowerowe. 

Na terenie inwestycji, poza wspomnianym już prywatnym lasem, znajdą się również dwa naturalne zbiorniki wodne. Razem z zewnętrzną siłownią, placem zabaw i boiskiem sportowym, będą stanowić doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu przez mieszkańców. W bliskim sąsiedztwie znajduje się rezerwat przyrody „Bursztynowa Góra”, a także ścieżki wokół stawów i jezior. Ponadto dogodne położenie osiedla zapewnia wszelkie wygody – placówki handlowo-usługowe, przedszkola, przychodnie i szkoły, w tym nowoczesną Szkołę Metropolitalną, otwartą w 2018 r. 

Omnie Katarzyna Maciak