Mieszkania na Osiedlu Kociewskim gotowe do użytku!

Mieszkania na Osiedlu Kociewskim gotowe do użytku!
Możliwość komentowania Mieszkania na Osiedlu Kociewskim gotowe do użytku! została wyłączona, 28/12/2021, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Dekpol Deweloper zakończył budowę Osiedla Kociewskiego w Rokitkach obok Tczewa. Nowoczesny, kameralny kompleks dzięki niskiej zabudowie, dużej odległości pomiędzy budynkami oraz przestronnym, prywatnym ogródkom zapewnia poczucie prywatności i stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. Inwestycja otrzymała już zgodę na użytkowanie, a proces przekazywania mieszkań rozpoczął się w połowie grudnia.

Obraz zawierający trawa, niebo, zewnętrzne, pole

Opis wygenerowany automatycznie

Osiedle Kociewskie

Osiedle Kociewskie to kameralny kompleks, który składa się z trzech trzypiętrowych budynków. W ramach inwestycji powstało łącznie 121 lokali o powierzchniach mierzących od 27 do 55 mkw. Do mieszkań położonych na parterze przynależą duże, prywatne ogródki liczące nawet 242 mkw., a na wyższych kondygnacjach znajdują się przestronne balkony. W budynkach powstały dodatkowe udogodnienia, takie jak wózkarnie czy windy. Na terenie osiedla utworzono także naziemne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Osiedle zlokalizowane jest w miejscowości Rokitki, zaledwie 2 km od Tczewa. W pobliżu znajdują się piękne tereny zielone położone m.in. nad Kanałem Młyńskim w otoczeniu lasów, licznych stawów, jezior i łąk. Dodatkowo tuż przy inwestycji mieści się również przystanek autobusowy, zapewniający sprawny dojazd do Trójmiasta. Co ważne, droga do Gdańska zajmuje jedynie 30 minut.

Atutem Osiedla Kociewskiego jest jego najbliższa okolica. Poza otaczającymi inwestycję pięknymi terenami zielonymi w sąsiedztwie znajduje się duży plac zabaw, atrakcyjny kompleks Rokitki Park, a także szkoła podstawowa, przy której wkrótce uruchomione zostanie również przedszkole. 

Dodatkowo w sąsiedztwie kompleksu do końca 2022 roku planowane jest utworzenie rozbudowanego centrum usługowo-handlowego, obejmującego m.in. sklep spożywczy, przychodnię specjalistyczną, aptekę oraz punkty fryzjersko-kosmetyczne. Takie rozwiązanie zapewni mieszkańcom wygodny dostęp do wszystkich produktów i usług pierwszej potrzeby o krok od domu.

Osiedle Kociewskie w Rokitkach koło Tczewa

Projekt architektoniczny osiedla opracowała pracownia Diogenes Studio.

W ofercie sprzedaży dostępnych jest 14 ostatnich, gotowych do odbioru lokali o metrażach liczących od 27 do 55 mkw. Więcej informacji nt. projektu znaleźć można na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/osiedle-kociewskie/.

Omnie Katarzyna Maciak