Mieszkania kupione okazyjnie pod wynajem

Mieszkania kupione okazyjnie pod wynajem
Możliwość komentowania Mieszkania kupione okazyjnie pod wynajem została wyłączona, 12/02/2013, przez␣, w␣mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Uncategorized

Nie od dziś wiadomo, że jedną z najlepszych inwestycji kapitału jest kupno mieszkania pod wynajem. W teorii koszt zakupu  powinien się nam zwrócić w przeciągu zaledwie kilkunastu, a  może nawet kilku lat. Mimo, że takie inwestycje są szalenie kuszące, to należy uważać, czy nowo kupione mieszkanie na pewno stanie się dla nas opłacalne. Wpływ na to ma wiele czynników,  takich jak na przykład koszt zakupu.Najmniej zyskamy na zakupie mieszkań nowych nieużywanych, w szczególności na nowych osiedlach. Często są drogie, bez wyposażenia,a  zainteresowanie ich wynajmem jest stosunkowo mało.  Z korzyścią wyjdzie nam natomiast zakup mieszkania w wielkiej płycie, nawet jeśli jest w  stanie tylko dobrym. Najlepszym sposobem jest monitorowanie portali sprzedających nieruchomości w poszukiwaniu okazyjnych ofert sprzedaży. Dość skrupulatnie należy również  podejść do sprawy wyboru potencjalnego lokatora. Podstawą jest  sprawdzenie jego  wypłacalności , równie ważny jest czas trwania umowy i jej status.

Źródło:

https://www.ekonomia24.pl

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.