Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów
Możliwość komentowania Miasteczko Wilanów została wyłączona, 20/05/2011, przez␣, w␣inwestycje, miasta, mieszkaniowe, Warszawa, Wilanow

Bouygues Immobilier zajmie się zarządzaniem sprzedażą i planowaniem marketingu inwestycji Avangarden innego dewelopera – spółki Terra Ventero.

Osiedle zlokalizowane jest w miasteczku Wilanów u zbiegu ulic Sarmackiej i Osi Królewskiej. Tworzą je czteropiętrowe budynki mieszczące, w których znajduje się ponad 150 lokali o podwyższonym standardzie, z czego ponad 60 zostało sprzedanych.

Powierzchnie mieszkań zaczynają się od 43 m kw. w przypadku kawalerek, a kończą na 234 m kw., w przypadku największych lokali 5-pokojowych. Średnia cena to ok. 8150 zł za metr.

Autorem projektów jest pracownia architektoniczna—Jems Architekci.

 

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.