Lekkie ceny na lato

Lekkie ceny na lato
Możliwość komentowania Lekkie ceny na lato została wyłączona, 08/06/2011, przez␣, w␣mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, wielkopolskie

Spółka Family House wprowadziła właśnie letnią promocję cenową w swojej inwestycji KORAL, powstającej przy ul. Czeremchowej. Dzięki niej mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m kw. można kupić za jedyne 176 tys. zł netto. To niewątpliwie bardzo konkurencyjna oferta na poznańskim rynku nieruchomości.

Patrząc przez pryzmat średnich cen kształtujących się w stolicy Wielkopolski na poziomie 6 tys. zł., nowa odświeżona oferta dewelopera zasługuje na szczególną uwagę. Mieszkania powstające w inwestycji KORAL dostępne są już za 4200 zł netto/ m kw. Tym samym 2-pokojowy lokal o metrażu 42 m kw. można kupić za 176 tys. netto, natomiast mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m kw. dostępne jest już za 256 tys. zł netto. – Od samego początku zaproponowaliśmy korzystne ceny, nigdy zatem nie narzekaliśmy na brak zainteresowania tym projektem. Zostało tylko kilkanaście wolnych nieruchomości. Zdecydowaliśmy jednak jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę, stąd nowa letnia promocja. Należy pamiętać, że KORAL powstaje w Poznaniu, a nie poza jego granicami, gdzie nieruchomości są zawsze tańsze niż w stolicy Wielkopolski – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Mieszkania objęte promocją ulokowane są na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego. Warto podkreślić, że parter jest bardzo wysoki, bowiem dolna krawędź okna znajduje się dopiero na wysokości 190 cm, co niewątpliwie wpływa na komfort zamieszkania. Dodatkowo rolety zewnętrzne, które montowane są w standardzie deweloperskim, gwarantują bezpieczeństwo.

KORAL zlokalizowany jest przy ul. Czeremchowej w Poznaniu. Inwestycja zakłada realizację 5- kondygnacyjnego budynku o ciekawej architekturze. Do dyspozycji kupujących deweloper przedstawił 102 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. W ofercie znalazły się lokale 1-, 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 28 do 80 m kw. W budynku powstanie także podziemna hala garażowa. Na terenie budowy trwają zaawansowane prace. Obecnie stawiane są ściany drugiego piętra. Termin realizacji inwestycji zaplanowano na kwiecień 2012 roku.

 

Tagi:␣
front

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.