Kup mieszkanie na osiedlu RED Park na Dębcu

Kup mieszkanie na osiedlu RED Park na Dębcu
Możliwość komentowania Kup mieszkanie na osiedlu RED Park na Dębcu została wyłączona, 16/01/2012, przez␣, w␣miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Poznań

Zaaranżuj swój indywidualny rozkład wnętrza

Kupując mieszkanie na osiedlu RED Park przy parku Lasek Dębiecki możesz zaaranżować własny rozkład lokalu. W pierwszym etapie nowej poznańskiej  inwestycji, finansowanej przez PKO BP powstanie 130 mieszkań.

Na osiedlu RED Park, którego budowa ruszyła jesienią 2011 roku kupić można mieszkania w cenie od 5 300 zł/mkw. Nieliczne lokale kwalifikują się do zaciągnięcia kredytu z dopłatą. Teraz deweloper oferuje także możliwość bezpłatnej aranżacji wnętrza zgodnie z preferencjami każdego kupującego. – Jeśli przykładowo klient decyduje się na zakup mieszkania dwupokojowego możemy zaproponować kilka możliwości aranżacji jego rozkładu. Zaprojektować lokal w wariancie z aneksem kuchennym i wydzielić dodatkowy, trzeci pokój albo zaplanować go z zamkniętą kuchnią – wyjaśnia Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży w RED Real Estate Development.

Należy zaznaczyć, że deweloper dostosował ofertę w tej inwestycji do obecnych oczekiwań kupujących. W kompleksie realizowanym przy ul. 28 Czerwca 1956 roku w Poznaniu można kupić mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 39 mkw. Trzy pokoje dostępne są w metrażu od 56 mkw.

Oferowane: kilka wariantów rozkładu mieszkania

Klienci dostają kilka propozycji rozkładu dla jednego mieszkania, aby mogli przyjrzeć się różnym rozwiązaniom. Istnieje także możliwość łączenia lokali. Swobodę dowolnego planowania wnętrz daje konstrukcja budynku. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu dodatkowego pionu kuchennego.

Inwestor, bazując na doświadczeniach związanych z realizacją inwestycji na warszawskim rynku, zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania. Oferuje mieszkania o maksymalnej powierzchni mieszkalnej przy minimalnym metrażu części wspólnych. RED Real Estate Development od 2006 roku buduje w Warszawie wieloetapowy kompleks mieszkaniowy – osiedle Alpha. Dotychczas w dwóch ukończonych już etapach zrealizowane zostały 274 mieszkania. W prowadzonej obecnie trzeciej fazie budowy inwestycji powstanie 150 mieszkań.

W poznańskiej ofercie znalazły się przede wszystkim lokale o powierzchni od 30 do 56 mkw. Na osiedlu RED Park można kupić też większe mieszkania 3-4 pokojowe oraz lokale z dużymi tarasami, które zaprojektowane zostały na ostatnim piętrze w powstającym budynku.
Co istotne, deweloper podpisuje umowy przedwstępne w formie aktu notarialnego z promesą banku o bez obciążeniowym wydzieleniu lokali z hipoteki. Wpłacone środki dodatkowo zostają zabezpieczone na rachunku zastrzeżonym.

Zielona enklawa

Kompleks RED Park tworzyć będą cztery trzynastopiętrowe budynki mieszkalne z garażami podziemnymi. W pierwszym etapie projektu, który finansowany jest przez PKO BP oddane zostanie 130 mieszkań. Na sąsiedniej działce inwestor planuje zrealizować galerię usługowo-handlową. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu kompleksu jest firma HENPOL.

Dużym atutem osiedla jest jego lokalizacja tuż przy parku Lasek Dębiecki, w którym znajduje się zabytkowy fort. Park i tereny rekreacyjne wokół budynków zapewniają komfort zamieszkania. Zielone otoczenie kompleksu RED Park pozwala mieszkańcom cieszyć bezpośrednim kontaktem z przyrodą. Jednocześnie z osiedla można w ciągu kilku minut dojechać do centrum Poznania.

Omnie Red Real Estate Development Sp. z o.o.