W którym banku dostaniesz kredyt pracując za granicą?

W którym banku dostaniesz kredyt pracując za granicą?
Możliwość komentowania W którym banku dostaniesz kredyt pracując za granicą? została wyłączona, 11/02/2013, przez␣, w␣ceny

Do ulubionych klientów banków oferujących kredyty hipoteczne z całą pewnością nie należą obywatele Polski pracujący za granicą. Na zakup mieszkania w kraju z kredytu największe szanse mają osoby pracujące na terenie Unii Europejskiej.  Zdecydowana większość przepytanych przez Open Finance banków deklaruje, że udziela kredytów hipotecznych osobom pracującym poza granicami kraju (inne podejście mają m.in. Bank Zachodni WBK, Bank Pocztowy). Każda z instytucji zapewnia, że warunki cenowe dla osób zarabiających w Polsce i poza nią są zawsze takie same. Ale już jeśli chodzi o wymagany wkład własny to występują różnice.Osoby zatrudnione inaczej niż na umowę o pracę nie mają szans na kredyt m.in. w: Banku BPS, BPH, Credit Agricole, ING Banku i Kredyt Banku. Zróżnicowane formy zatrudnienia przyjmuje PKO BP, ale już osoba prowadząca poza Polską działalność gospodarczą kredytu mieszkaniowego nie dostanie. Podobnie zresztą jak w BNP Paribas Banku, Euro Banku i Getinie. Prowadzący działalność gospodarczą mogą za to ubiegać się o kredyt hipoteczny w Deutsche Banku PBC, ale tylko jeśli miejscem prowadzenia tej działalności są Niemcy.

Źródło:

https://www.gazetaprawna.pl/

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.