III etap Oazy Wilanów już w sprzedaży

III etap Oazy Wilanów już w sprzedaży
Możliwość komentowania III etap Oazy Wilanów już w sprzedaży została wyłączona, 20/10/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkaniowe, sprzedaż, Warszawa, Wilanow

ATAL S.A. poszerza ofertę w Warszawie. Do sprzedaży trafiło właśnie 205 mieszkań oraz 13 lokali handlowo – usługowych zlokalizowanych w trzecim etapie osiedla Oaza Wilanów. Kompleks ten powstaje u zbiegu alei Rzeczypospolitej i alei Wilanowskiej.

Oaza Wilanów III składać się będzie z czterech budynków, które będą komponować się z pozostałymi etapami osiedla. W czteropiętrowych obiektach znajdzie się 205 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 34,30 do 108,44 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Ponadto na zmotoryzowanych czekać będzie 331 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Całe osiedle Oaza Wilanów składać się będzie 8 czteropiętrowych, spójnych architektonicznie budynków. W kompleksie znajdzie się łącznie 458 mieszkań. Cena lokali za mkw. brutto wynosi 6 900 złotych, a za mieszkania na ostatnim piętrze 7 500 złotych.

Za projekt osiedla odpowiada firma HRA Architekci. Zakończenie prac na trzecim etapie inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2017 roku, natomiast planowany termin zakończenia budowy na pierwszym i drugim etapie przewidziane jest odpowiednio w III kwartale 2016 oraz II kwartale 2017 roku.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: atal.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.