Kraków przyciąga nieruchomościami komercyjnymi

Kraków przyciąga nieruchomościami komercyjnymi
Możliwość komentowania Kraków przyciąga nieruchomościami komercyjnymi została wyłączona, 22/11/2013, przez␣, w␣Headline, komercyjne, Kraków, małopolskie, miasta, regiony

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Według Anny Galickiej-Biedy z Colliers International to idealne miejsce do inwestowania. W całej aglomeracji mieszka nawet pół miliona mieszkańców w wieku produkcyjnym, są tam uczelnie wyższe, rozwinięta infrastruktura i strefa ekonomiczna. Nie należy zapominać również, że jest to polska mekka turystyczna.

Stolica Małopolski znajduje się na drugim miejscu w Polsce, jeśli chodzi o oferowane powierzchnie biurowe (ok. 107 000 mkw). Miasto dysponuje także najnowocześniejszymi biurowcami, z których coraz więcej posiada zielone certyfikaty. Oprócz tego znajduje się tam spora baza hotelowa. Aktualnie powstające inwestycje hotelowe to Hilton Garden Inn Balice i Double Tree by Hilton i Hampton.

Szukaj ofert hoteli w Krakowie

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by Kudak (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.