KMD startuje z nową inwestycją

KMD startuje z nową inwestycją
Możliwość komentowania KMD startuje z nową inwestycją została wyłączona, 06/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań

KMD Developer rozpoczął prace przy budowie  budynku mieszkalnego Nowe Piotrowo przy ul. Gabaszewicza w Poznaniu w dzielnicy Głuszyna.

W budynku powstaną 102 lokale mieszkalne o metrażach od 29,54 mkw. – 52,37 mkw. Mieszkania rozplanowano w układzie jednopoziomowym w taki sposób aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i przestronność pomieszczeń oraz łatwość aranżacji wnętrza. Każdy lokal mieszkalny będzie miał wydzieloną część dzienną z salonem i aneksem lub wnęką kuchenną oraz część sypialną. Mieszkania znajdujące się na parterze budynku będą miały dostęp do prywatnych ogródków natomiast lokale na wyższych kondygnacjach będą posiadały komfortowe balkony.

Inwestor przewidział 160 stanowisk postojowych znajdujących się na terenie działki.  Dla komfortu mieszkańców po zakończeniu budowy teren wokół budynku zostanie całkowicie ogrodzony i zagospodarowany (chodnik, oświetlenie, plac zabaw dla najmłodszych).

Więcej informacji o najnowszych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

 

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.