Kancelaria radców prawnych wprowadza się do kompleksu biurowego Wadowicka 3

Kancelaria radców prawnych wprowadza się do kompleksu biurowego Wadowicka 3
Możliwość komentowania Kancelaria radców prawnych wprowadza się do kompleksu biurowego Wadowicka 3 została wyłączona, 18/07/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Kancelaria Radców Prawnych Oleś, Rodzynkiewicz, Rysz, Sarkowicz (KOiR) ulokowała swoje nowe biuro w obiekcie Wadowicka 3, którego właścicielem są Partners Group i Reino Partners. Eksperci JLL wspierali najemcę w procesie negocjacji umowy najmu oraz przygotowania powierzchni na potrzeby jego nowej siedziby.
Działająca od 1996 r. Kancelaria Radców Prawnych Oleś, Rodzynkiewicz, Rysz, Sarkowicz (KOiR) specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie prawa gospodarczego. Jej nowa siedziba w budynku Wadowicka 3 ma powierzchnię ok. 750 mkw. W procesie negocjowania warunków najmu kancelarię reprezentowała agencja doradcza JLL. Dział Zarządzania Projektami JLL doradza najemcy w kwestiach związanych z fit-outem i projektowaniem biur oraz sprawuje nadzór nad realizacją prac prowadzonych przez wynajmującego. Kancelaria rozpocznie działalność w nowej siedzibie z początkiem sierpnia br.

Wybierając Wadowicką 3 na miejsce naszej siedziby braliśmy przede wszystkim pod uwagę możliwość stworzenia dla naszego zespołu i klientów środowiska sprzyjającego budowaniu partnerskiej współpracy. Jestem przekonany, że nowa przestrzeń zapewni nie tylko doskonałą komunikację, ale również pożądaną przez klientów dyskrecję i poczucie swobody. Atrakcyjna lokalizacja, otoczenie, bliskość Kazimierza i Podgórza, a także jakość projektu zaważyły na naszej decyzji.

mówi Krzysztof Rysz, partner Kancelarii Radców Prawnych Oleś, Rodzynkiewicz, Rysz, Sarkowicz. Położona w południowej części Krakowa, przy ulicy Wadowickiej, inwestycja powstała w dynamicznie rozwijającym się centrum biznesowym. Lokalizacja przy Rondzie Matecznego, jednym z głównych węzłów komunikacyjnych miasta, umożliwia sprawny dojazd komunikacją publiczną.

Kancelaria Radców Prawnych Oleś, Rodzynkiewicz, Rysz, Sarkowicz (KOiR) to nasz kolejny klient, który w ostatnim czasie postawił na wnętrza budynku oddanego w trzecim etapie inwestycji Wadowicka 3 w Krakowie. To dowód na to, że ten adres spełnia oczekiwania najemców, gwarantując im komfortowe warunki prowadzenia biznesu i bogate zaplecze usługowe. Cieszymy się, że jako JLL mogliśmy doradzać najemcy w procesie negocjacji najmu, jak również podczas projektowania nowej powierzchni biurowej.

dodaje Maciej Fielek. Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL. Wadowicka 3 to kompleks trzech niezależnych 7-piętrowych budynków biurowych, z których ostatni został ukończony w 2021 r. Kompleks oferuje łącznie ok. 31 000 mkw. powierzchni biurowej oraz dodatkową powierzchnie handlowo-usługową znajdującą się na parterze. Charakterystyczną cechą inwestycji, zaprojektowanej przez pracownie architektoniczną Medusa Group, jest łamana, szklana fasada budynków. Obiekt klasy A powstał zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent, co zapewnia funkcjonalne i zrównoważone środowisko pracy.

Omnie Katarzyna Maciak