Just In Time przedłuża najem w Gliwicach

Just In Time przedłuża najem w Gliwicach
Możliwość komentowania Just In Time przedłuża najem w Gliwicach została wyłączona, 19/10/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Polski operator logistyczny będzie dalej korzystał z magazynów w centrum logistycznym MLP Gliwice. Firma Just In Time świadcząca usługi m.in. z zakresu magazynowania, transportu, dystrybucji oraz odpraw celnych ma do dyspozycji łącznie ponad 10,6 tys. m2 powierzchni. 

Just In Time Logistics Sp. z o.o. podpisała z MLP Group umowę przedłużającą na kolejne lata najem powierzchni w centrum logistycznym MLP Gliwice. Polski operator logistyczny korzysta obecnie łącznie z około 10,6 tys. m2. Na cele magazynowe przeznaczone jest ponad 10,3 tys. m2, a powierzchnie biurowe zajmują ponad 300 m2. Spółka wynajmuje przestrzenie od MLP Group od 2017 r.

Just In Time Logistics jest operatorem logistycznym świadczącym usługi z zakresu magazynowania, transportu, dystrybucji, odpraw celnych oraz bardzo szerokiego zakresu dodatkowych usług opracowywanych pod konkretne potrzeby klientów.

 „Bardzo cieszymy się z utrzymania współpracy z naszym najemcą. Przedłużenie umowy jest dla nas zawsze ważnym momentem, potwierdzającym atrakcyjność oferowanych przez nas powierzchni komercyjnych oraz dopasowaniem ich do potrzeb partnerów biznesowych. Doceniają oni w ten sposób wysoki standard obiektów, konkurencyjne stawki czynszów oraz nasze strategiczne starania ukierunkowane na stosowanie rozwiązań mających na celu ochronę środowiska naturalnego i osiągnięcie zerowej emisji dwutlenku węgla” – powiedział Tomasz Pietrzak, Leasing Director Poland w MLP Group S.A.

 „Ze względu na dogodną lokalizację oraz dynamiczny rozwój usług magazynowych nasza firma zdecydowała się na pozostanie w obecnej lokalizacji. Umożliwi to kontynuowanie naszej strategii biznesowej i umocni współpracę z firmą MLP w kolejnych latach. Jako operator logistyczny świadczący kompleksowe usługi z zakresu logistyki magazynowej, transportu drogowego, lotniczego, dystrybucji oraz usług celnych cieszymy się z dalszej współpracy pomiędzy naszymi firmami” – dodał Marcin Niepsuj Logistics Development Director z Just In Time Logistics Sp. z o.o.

MLP Gliwice to centrum logistyczne składające się z 3 nowoczesnych hal magazynowych klasy A o łącznej docelowej powierzchni najmu wynoszącej około 53 tys. m2. Obecnie wybudowanych jest ponad 44 tys. m2. Obiekty znajdują się w Szałszy na terenie gminy Zbrosławice, zaledwie 6 km na północ od centrum Gliwic. Dużym ułatwieniem jest bliskość nowoczesnej infrastruktury drogowej. Do najbliższego węzła Zabrze Zachód na autostradzie A1 (Trójmiasto – granica z Czechami) jest jedynie około 2 km. Z kolei odległość do drogi krajowej nr 78, która łączy Park z lotniskiem w Katowicach, wynosi tylko 1 km. Ta doskonała lokalizacja sprawia, że MLP Gliwice jest atrakcyjnym miejscem dla wielu obszarów działalności.

Omnie Katarzyna Maciak