Co jest uznawane za luksus w nowych polskich inwestycjach?

Co jest uznawane za luksus w nowych polskich inwestycjach?
Możliwość komentowania Co jest uznawane za luksus w nowych polskich inwestycjach? została wyłączona, 07/11/2012, przez␣, w␣inwestycje, mieszkaniowe, nieruchomości

Jak zwabić najbardziej wymagających klientów? To pytanie, które coraz częściej zadają sobie deweloperzy. Bo choć polskim inwestycjom wciąż daleko do zagranicznych, standard i wymagania rosną z roku na rok.

Kiedyś za luksusowe mieszkanie uważano takie, które miało imponujący metraż, znajdowało się na strzeżonym osiedlu i w dobrej lokalizacji. Od tego czasu dużo się zmieniło, a trendy zagraniczne zaczęły przenikać na polski grunt.

Jak przyznaje Alicja Kościuszko z Orco Property Group: – Luksusowa nieruchomość dziś to cały nowy koncept stylu życia (…). To przede wszystkim morze usług do wyłącznej dyspozycji mieszkańców apartamentowca, spotykanych jak dotąd jedynie w najlepszych hotelach.

Przykładem luksusowej nieruchomości w Polsce jest apartamentowiec przy Złotej 44. Lokatorzy będą tam mogli korzystać z całodobowej obsługi concierge, piętra z tarasem słonecznym, basenu, gabinetów masażu, sauny, kina oraz sali do spotkań.

Źródło: inwestycje.pl

Photo by Robert Drózd (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.