Jesienne targi bez Duda Development

Jesienne targi bez Duda Development
Możliwość komentowania Jesienne targi bez Duda Development została wyłączona, 22/09/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Zarówno łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu, jak i poznańskie Targi Mieszkań i Domów – obie imprezy zaplanowane na dni 26-27 września – tym razem odbędą się bez udziału spółki Duda Development.

Od pierwszych dni pandemii wszystkie działania firmy były nakierowane na to, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa zarówno zespołowi, jak i klientom, o czym informowała na bieżąco za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Najnowsza decyzja jest naturalną konsekwencją dotychczasowych: w tym sezonie Duda Development nie weźmie udziału w targach mieszkaniowych.

Co Duda Development przygotowała zamiast targów? Firma udostępniła klientom liczne inne sposoby, by się z nią skontaktować. Przede wszystkim zachęca do zdalnego kontaktu z biurami sprzedaży w Poznaniu i w Łodzi. Od telefonu poprzez mail aż po Messengera i Instagram, odpowie na wszystkie pytania i przeprowadzi klientów przez proces zakupu własnego M. Poleca też liczne sposoby na obejrzenie inwestycji bez konieczności wychodzenia z domu. Na jej stronach internetowych oraz profilach na Facebooku można obejrzeć aktualne zdjęcia ukazujące stan budowy albo wygląd ukończonych budynków. Firma zaprasza też na wirtualny spacer 360 po inwestycjach oraz na oglądanie filmów z postępów prac. Jak zapewnia, nawet multimedialną makietę inwestycji można, z pomocą zespołu biura sprzedaży, obejrzeć zdalnie.

Aby wynagrodzić zainteresowanym swoją nieobecność na targach, na blisko miesiąc Duda Development wydłuża weekendowe godziny pracy biur sprzedaży w Poznaniu i Łodzi. Poza pierwszym takim dniem, sobotą 19 września, zapraszają odpowiednio:

– 26-27 września, godz. 9.00-13.00

– 3 października, godz. 9.00-13.00

W biurach na odwiedzających będą czekać środki higieny osobistej i bezpieczny układ pomieszczeń, a także pyszna kawa oraz, naturalnie, wszystkie niezbędne informacje na temat inwestycji.

Omnie redakcja