Jakość to podstawa

Jakość to podstawa
Możliwość komentowania Jakość to podstawa została wyłączona, 13/07/2011, przez␣, w␣bez kategorii, domy, Europa, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, wielkopolskie

Spółka Family House już po raz kolejny została nagrodzona Certyfikatem „Najwyższa jakość w budownictwie”. Kapituła Konkursowa w sposób szczególny doceniła markę i kompleksowość oferty  dewelopera. Tym samym udowadnia on, że każdy klient może być pewny co do wysokiej jakości świadczonych przez niego usług w zakresie budowy domów i mieszkań.

Wyróżnienie zostało przyznane w ramach prowadzonego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością oraz Centrum Badań i Monitorowania Jakości programu „Najwyższa Jakość”. Jest on objęty patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Prezydenta Miasta Poznania. Członkowie Kapituły Konkursowej pod przewodnictwem prof. dr hab. Wiktora Gabrusewicza, wyróżniły spółkę Family House za najwyższą gwarantowaną jakość usług deweloperskich, świadczonych w zakresie budowy domów i mieszkań, dynamiczny rozwój oraz konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa. – Certyfikaty nadawane przez WSBJ to wyróżnienie, które niesie za sobą nie tylko prestiż ale i odpowiedzialność. W plebiscycie wyróżniane są przedsiębiorstwa wyznaczające standardy biznesowe, stanowiące w ten sposób o sile gospodarczej kraju. Jesteśmy dumni, że nasza spółka może być jedną z nich – mówi I. Łukomska -Pyżalska, która otrzymała także specjalne, indywidualne wyróżnienie – „Menedżer Najwyższej Jakości”. Tytuł przyznawany jest liderom biznesu i zarządzania, którzy swoją pracą i postawą przyczyniają się do tego, że idea Najwyższej Jakości znajduje potwierdzenie w ich codziennej działalności. – Taki tytuł to niewątpliwie duże i nobilitujące wyróżnienie ale przede wszystkim mobilizacja do dalszej wytężonej pracy. To także zachęta do podejmowania nowych wyzwań, tak by stały się one przyczyną do ciągłego utrzymywania najwyższej jakości we wszystkim czym się zajmuję – dodaje I. Łukomska -Pyżalska.

W trakcie uroczystej gali, która odbyła się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu, Family House oraz Pani Prezes wręczono list gratulacyjny podpisany przez Wicemarszałka Senatu prof. dr hab. Marka Ziółkowskiego.

Certyfikat „Najwyższa jakość w budownictwie” przyznawany jest firmom, organizacjom publicznym, samorządom oraz osobom prywatnym, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do podnoszenia jakości życia oraz gwarantują najwyższą jakość obsługi w zakresie m.in. wykonawstwa inwestycji, prac budowlanych, doradztwa, projektowania, montażu, budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej, adaptacji, remontów a także rewitalizacji obiektów zabytkowych i sakralnych. Certyfikat przyznawany jest w cyklu rocznym, nieprzerwanie od 2004 roku.

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.