Jak Szczecin rozdzieli mieszkania komunalne?

Jak Szczecin rozdzieli mieszkania komunalne?
Możliwość komentowania Jak Szczecin rozdzieli mieszkania komunalne? została wyłączona, 27/11/2013, przez␣, w␣Headline, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony, Szczecin, zachodniopomorskie

Władze Szczecina mają do rozdysponowania 360 mieszkań na wynajem. Zakończyło się już przyjmowanie wniosków, zainteresowani mogli wybrać sobie lokal, który chcą wynajmować, ponieważ wszystkie nadają się do remontu. Niektóre cieszyły się powodzeniem, jednak aż połowa lokali nie wzbudziła żadnego zainteresowania. W przypadku, gdy jedno mieszkanie wybrała więcej niż jedna rodzina lub osoba, decyzja o przyznaniu lokalu będzie podjęta na podstawie specjalnej listy kolejkowej.

Jak poinformował Tomasz Owsik-Kozłowski: – Mamy jeden lokal, na który wpłynęło aż 29 wniosków. To mieszkanie z tzw. „średnim remontem”, czyli za ok. 20 tysięcy. Jest także lokal, którego remont został oszacowany na ok. 100 tysięcy złotych. Na takie mieszkanie zgłosiło się dziewięcioro chętnych.

Najbardziej pożądane były mieszkania na Pogodnie, a najmniej – na Skolwinie i Stołczynie.

Ceny mieszkań w Szczecinie

Źródło: radioszczecin.pl

Photo by Horvat (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.