HB Reavis pozyskał środki na budowę Twin City B

HB Reavis pozyskał środki na budowę Twin City B
Możliwość komentowania HB Reavis pozyskał środki na budowę Twin City B została wyłączona, 25/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Europa, Headline, inwestycje

Spółka HB Reavis pozyskała od banku Československá obchodná banka finansowanie o wartości 43 mln euro na budowę biurowca Twin City B w Bratysławie. Budynek oferuje 22 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i 1 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, z czego już ponad 90% wynajęto w formie pre-let. Termin oddania do użytku zaplanowano na marzec 2016 r. 

Twin City B, niemal w całości wynajęty już szwajcarskiej spółce z branży reasekuracyjnej Swiss Re, jest drugim w kolejności z trzech budynków wchodzących w skład pierwszej fazy projektu Twin City. Lokalizacja inwestycji w samym sercu dzielnicy biznesowej, w granicach ulic Mlynské Nivy, Košická, Chalupkova, Továrenská i Karadžičova, zapewnia optymalny dojazd z innych części miasta. Na przestrzeni bieżącego i przyszłego roku, w wyniku realizacji pierwszego etapu projektu Twin City, rynek zostanie zasilony 65 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej, handlowej i usługowej.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.