Green House Development notuje dobre wyniki sprzedaży

Green House Development notuje dobre wyniki sprzedaży
Możliwość komentowania Green House Development notuje dobre wyniki sprzedaży została wyłączona, 03/09/2012, przez␣, w␣lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Uncategorized, Warszawa

W Apartamentach Wiślanych, najnowszej inwestycji dewelopera na warszawskiej Białołęce  nabywców znalazło już blisko 60 proc. mieszkań.

Ciekawy projekt, korzystne ceny i atrakcyjna oferta kredytowa dla klientów. Realizacja Apartamentów Wiślanych przebiega sprawnie i szybko. Zakończenie budowy nastąpi już pod koniec roku. Inwestycja Green House Development na Białołęce przy ulicy Odkrytej 58 cieszy się od początku dużym zainteresowaniem.
– W realizowanym przez nas na osiedlu Apartamenty Wiślane na warszawskim Tarchominie, udało się sprzedać blisko 60 proc. mieszkań, co możemy uznać za duży sukces sprzedażowy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że oddanie inwestycji do użytkowania nastąpi prawdopodobnie w pierwszym kwartale przyszłego roku. – podkreśla Dariusz Grabowski Prezes Green House Development.
Jego zdaniem klienci firmy Green House Development mogą dodatkowo liczyć na atrakcyjne marże i wyjątkowo korzystną bankową ofertę. – Ze względu na dobrą sprzedaż i wiarygodną opinię, którą posiadamy w bankach możemy wynegocjować dla naszych klientów korzystne warunki. Dzięki temu mogą uzyskać m.in. obniżoną marżę lub prowizję kredytu, a także skrócony czas formalności. Taką  preferencyjną ofertę proponują naszym klientom współpracujące z nami banki. – podkreśla Małgorzata Gryziak Dyrektor Działu Doradztwa Kredytowego w firmie Green House Development.
W obecnej sytuacji rynkowej, to niezwykle atrakcyjna propozycja. Spowolnienie gospodarki i sytuacja makroekonomiczna ograniczają zasobność Polaków, co wpływa na sytuację na rynku kredytów i koniunkturę w sektorze nieruchomości. Tymczasem, wyniki sprzedaży Green House Development dowodzą, że mimo trudnej sytuacji, można osiągać dobre wyniki sprzedaży.

Omnie Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku. Obecnie realizuje dwie inwestycje na Białołęce „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 i inwestycję Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny ( róg Topolowej). W najbliższym czasie planuje kolejne realizacje w Warszawie, m.in. w Wilanowie, a także w innych miastach Polski, w Krakowie i Poznaniu. Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.