Geo rusza ze sprzedażą mieszkań w inwestycji Nowy Horyzont

Geo rusza ze sprzedażą mieszkań w inwestycji Nowy Horyzont
Możliwość komentowania Geo rusza ze sprzedażą mieszkań w inwestycji Nowy Horyzont została wyłączona, 09/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, MdM, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Wrocław

Geo rozpoczyna sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji Nowy Horyzont we Wrocławiu.  Zakończenie budowy zaplanowane jest na początek 2016 roku. W sprzedaży pozostaje też 11 ostatnich wolnych lokali w budynku A3, wybudowanym w ramach II etapu inwestycji. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 4591 zł.

Nowy Horyzont to ogrodzone osiedle położone w północno-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Stabłowice. Budynki charakteryzują się niską, 4-piętrową zabudową. Dla wygody mieszkańców wszystkie mieszkania wyposażone zostały w balkony lub tarasy. W garażu podziemnym dostępne są miejsca parkingowe, a na osiedlu wybudowano plac zabaw dla dzieci. W pobliżu znajdują się tereny zielone, w tym liczne parki czy stawy. Wszystkie oferowane lokale znalazły się w programie MDM.

W ramach kompleksu docelowo powstać ma 5 budynków. W sprzedaży znalazły się już 2- i 3-pokojowe mieszkania o metrażach odpowiednio 38-55 mkw. i 56-67 mkw. w powstających właśnie budynkach B i C. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2016 roku.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.