Gdzie jest szansa na mieszkania z rządową dopłatą?

Gdzie jest szansa na mieszkania z rządową dopłatą?
Możliwość komentowania Gdzie jest szansa na mieszkania z rządową dopłatą? została wyłączona, 13/02/2012, przez␣, w␣Białystok, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Olsztyn, porady, Poznań, Sopot, Szczecin, Toruń, Tychy, Warszawa, Wrocław

Jeszcze przed wprowadzeniem zmian w programie rządowym Rodzina na swoim, wiadomo było, że w wielu lokalizacjach nie będzie szans na uzyskanie kredytów z dopłatą.

Obecnie możliwość uzyskania kredytu z dopłatą, bez większych komplikacji przy poszukiwaniu odpowiedniego mieszkania, mają nadal kupujący w Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach. Niezwykle mało ofert, spełniających kryteria jest w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, ale co interesujące nie było ich wcale wśród ogłoszeń z Lublina, Opola i Rzeszowa. Jest to w znacznym stopniu uwarunkowanie małą podażą mieszkań w tych miastach, a co za tym idzie niewielkim jej zróżnicowaniem.

 

 

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.