Galeria Jurajska bez warunków sprzedaży

Galeria Jurajska bez warunków sprzedaży
Możliwość komentowania Galeria Jurajska bez warunków sprzedaży została wyłączona, 16/01/2014, przez␣, w␣handlowe, Headline, komercyjne

GTC informowało w połowie zeszłego roku, że otrzymało ofertę na Galerię Jurajską w Częstochowie.

GTC informowało w połowie zeszłego roku,Przedstawiciele spółki informowali wcześniej, że Galeria Jurajska może dać dla spółki 45-50 mln euro. W czerwcu ub.r. informowaliśmy, że do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynął wniosek o przejęcie przez luksemburski fundusz HEPP IV Management Company spółki GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. Pod tajemniczą nazwą kryła się w rzeczywistości Galeria Jurajska w Częstochowie. W Galerii Jurajskiej w Częstochowie jest 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino że otrzymało ofertę na Galerię Jurajską w Częstochowie.

Najnowsze inwestycje komercyjne w Polsce znajdziesz TUTAJ 

Źródło:

https://www.propertynews.pl

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.