Family House zapłaci za Ciebie podatek

Poznański deweloper, zdecydował że do końca tego roku pokryje koszty związane z podatkiem, który każdy klient musi zapłacić przy zakupie nowego mieszkania. Tym samym obowiązujące do niedawna wszystkie ceny netto w inwestycji PERŁA są teraz cenami ostatecznymi.

Spółka zdecydowała się wprowadzić nową ofertę cenową na mieszkania dostępne w ramach inwestycji PERŁA, która powstaje przy ul. Kosińskiego w Poznaniu. Family House uaktualniło swój cennik, w ten sposób, że obowiązujące do niedawna ceny netto są teraz cenami brutto. W ten sposób 8 proc. podatek, którym obwarowane są wszystkie nowe mieszkanie, zapłaci za klienta deweloper.  Akcja „KUP PERŁĘ BEZ VAT-u” to oferta obowiązująca do końca tego roku, a dzięki niej, mieszkania dostępne są w cenie już od 4166 zł netto/m2. – Od nowego roku zmienią się warunki przyznawania kredytów hipotecznych, a więc o pomoc banku w finansowaniu zakupu mieszkania będzie trudniej. Niektóre osoby będą musiały odłożyć zakup nieruchomości na później, inne zweryfikować swoje plany dotyczące ich ceny i metrażu. Postanowiliśmy zatem pomóc klientom podjąć decyzję co do terminu jego zakupu. Mogą oni być pewni, że kupując do końca tego roku mieszkanie w inwestycji PERŁA, zapłacimy za nich podatek – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. Dzięki nowej ofercie cenowej, mieszkania 2 pokojowe o metrażu 46 m2 można kupić już za 226 000 zł brutto. Jak dodaje Prezes Łukomska-Pyżalska, dużej liczbie klientów zależy na szybkim podpisaniu umowy przedwstępnej, aby zdążyć ze złożeniem wniosku kredytowego jeszcze na starych warunkach.
Warto zatem zastanowić się czy przeciągnięcie decyzji o zakupie wymarzonego M do przyszłego roku, nie pociągnie za sobą konieczności wyboru mniejszej powierzchni. A co jest główną przyczyną zapowiadanych zmian? Już za kilka miesięcy zaczną obowiązywać nowe zasady liczenia zdolności kredytowej, przyjmujące 25 lat jako okres, w którym kredyt powinien zostać spłacony. W dalszym ciągu będzie można zadłużyć się na 30 czy nawet 40 lat, jednak bank wyliczy możliwości finansowe potencjalnego kredytobiorcy w oparciu o 25 lat. Krótszy okres wiążę się z wyliczeniem wyższej miesięcznej raty. Nowe warunki  związane są z przepisami rekomendacji „S” narzuconej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.

Jeden komentarz

  1. karina
    30 listopada, 2011 19:36

    ekstra, miesiąc temu byłam pierwszy raz u nich w biurze i się wahałam, ale teraz przy tej promocji i takiej cenie netto w końcu jest szansa na własne mieszkanie.